Wpis z mikrobloga

Jak tam Mireczki wasze walentynki? Ja swoje spędzam w polskim busie, jadąc do mamy wypłakać się w rękaw. Trochę tu romantiko, bo wnętrza czerwone, meeeh. A wy co, pewnie jakieś restauracje, kolacje, kina, seksy i inne szmery bajery? Nawet mi was...siebie żal. Dej ktoś dobre słowo :(
#sadstory #walentynki #smutek
  • 48
  • Odpowiedz
@PeopleEqualShit: szybko odwróć głowę bo po takim widoku będzie większa zamuła!

A na pocieszenie mogę dodać że nie ma co się smucić niczym gdyż wszystko jest w twoich rękach, sama ogarniesz może nawet lepiej wszystko wyjdzie
  • Odpowiedz
  • 0
@DiegoCosta: ujmijmy to tak - gdybyśmy razem nie mieszkali, to nie widziałabym jak codziennie gra w durne strzelanki i marnuje dzień przed kompem. Wtedy miałby też pretekst żeby to zostawić i się ze mną spotkać, a tak - mieszkamy razem i chyba uważa, że to wystarczy...
  • Odpowiedz
@PeopleEqualShit: No to lepa w dziąsło mu na ogarnięcie, daj do zrozumienia że albo wóz albo przewóz i wszystko. Też kiedyś popełniłem taki błąd jak Twój niebieski. Na szczęście różowy (już teraz to były) mnie ustawił do pionu.

A, no i dobre słowo (może nie do końca słowo, raczej cytat który poprawia mi nastrój).

So when the sky falls down on us; I won't look back because; best days are
DiegoCosta - @PeopleEqualShit: No to lepa w dziąsło mu na ogarnięcie, daj do zrozumie...
  • Odpowiedz
@PeopleEqualShit: Ogólnie ogarnięcie się to jest moim zdaniem jeden z pierwszych kroków do bycia szczęśliwym co jest według mnie najważniejsze w życiu.
A co do niebieskiego to powiem Ci że jeśli osoby ze sobą chcą być to ze sobą będą bez względu na wszystko. Mówi Ci to bordo z doświadczeniem ( to nie heheszki :P )
  • Odpowiedz
  • 0
@Pan-K: meeeh, ja mam problem żeby wytrwać chociaż tydzień ćwicząc 8min dziennie, a co dopiero ogarnąć życie. Ale muszę w końcu ogarnąć dupę i znaleźć robotę, bo zdziczeję, ale na samą myśl o tym dostaję ataku paniki
  • Odpowiedz
@PeopleEqualShit: no to koleżanko masz świetny pretekst do osiągnięcia motywacji. Ogarniając chociażby sprawę z robotą zaczniesz ogarniać i inne rzeczy. Nie robiąc nic człowiek robaczeje
  • Odpowiedz