Wpis z mikrobloga

Nawiązując do narzekania na obecny stan interfejsu WP10

You will likely feel like this first preview build for phones seems “less complete” or “earlier” than the PC. That’s true—it is. [...] But we’re not worried about getting a great final product out or the progress we’re making. Much of our work until this point has been on platform development rather than the completeness of the UI, so a lot isn’t immediately visible – like the fact that we have a common OS core and app platform across PC and phones.


http://blogs.windows.com/bloggingwindows/2015/02/12/announcing-the-first-build-of-windows-10-technical-preview-for-phones-2/

#wp10beta #bojowkawindowsphone #windowsphone
  • 3
@wajdzik: tak w ogóle, to te bardzo wczesne buildy są raczej kierowane dla osób, które rzeczywiście chcą to testować, dawać przydatny feedback, a nie "a wezmę se jebnę 10-tkę na mojej Lumii, której używam na co dzień jako główny telefon, zobaczmy co za szajz odpierdziela ten cały Majkrosoft" ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@eDameXxX: ogólnie jestem gosciem który lubi testować i "ryzykować". na telefonie PfD od samego początku. Na kompie od niedawna 10. Za czasów jak miałem Androida przerobiłem wszystkie możliwe romy pod moje telefony, ale to co robią w tej chwili z WP10 to dla mnie śmiech na sali jeśli chodzi o UI.