Wpis z mikrobloga

Mireczki z Trójmiasta lubiące #grybezpradu, mam propozycję, a mianowicie zorganizowanie cyklicznych spotkań pod hasłem #wykoplanszowki. Nie chcę odbierać nikomu wykoppiwa czy cóś, ale widzę, że jest sporo osób z Trójmiasta, które chciałyby w coś pograć, a nie mają z kim albo coś... Co Wy na to, żeby się jakoś zintegrować?

#grybezpradu #gryplanszowe #planszowki #gdansk #gdynia #sopot #trojmiasto
  • 43
@jak_to_mozliwe: To jest akurat niezależne ode mnie. Klub osiedlowy "Feluka" na ulicy Gdyńskiej, w czwartki tam grywają, jest bardzo dużo miejsca wolnego, mają parę swoich gier co przynoszą, ja tam chodzę ostatnio na turnieje, ale zapraszają każdego tygodnia :)
@tomash-pl: ja tylko chciałam zauważyć, że w czwartki w Polufce są organizowane cykliczne spotkania z grami planszowymi. :) Ja to bym za zaczynała juz od 17 (tak jak otwarcie pubu).
@tomash-pl @nowik: piątek/sobota - wchodzę w to :)
Dopiero buduję swoją kolekcję gier, ale to co mogę zaoferować do grania to: TTR Europa i Azja, Descent: Wędrówki w mroku, 7 cudów świata, Splendor, Krwiopijca i Sabotażysta. Wołajcie jak się coś wykluje :)
@Bushi13: namiary na co konkretnie? Jeśli chodzi o lokalizację, to najprawdopodobniej będzie to wstępnie Polufka w Gdańsku, ale ogarnę temat jak wrócę do Gdańska, czyli w przyszłym tygodniu.