Wpis z mikrobloga

@SUQ-MADIQ: Swietna jest,wizjer napewno standardowy wiec nie ogranicza pola widzenia,i lekko wyciagniety przod napewno na plus,w mojej przylbicy samosciemniajacej niestety usta sa dosyc blisko maski i czasami robi sie w niej dosyc cieplo.
  • Odpowiedz
@PIGMALION: Description (These masks are not designed for paintball use)Introducing the worlds 1st and ONLY Welding Helmet with 180 degree viewing lens design offering you perfect peripheral vision! Not to mention the sick graphics, this EFP has a face forming profile that lets you get into tighter spaces. It is also 6 degrees cooler because the rounded shape doesnt trap your hot breath! And... weve also included a 9 Point Halo
  • Odpowiedz
@choleryk: Teraz większość przyłbic średniej klasy jest z grafiką. To są produkty przeznaczone bardziej dla warsztatów, chociaż np. Speedglas 100v występuje w malowaniach albo w kolorach naturalnych jak moja w awatarze.

W pro spawaniu nie spotykam malowanych przyłbic, mam jedną w szafce zrobioną na aliena ale poległa po miesiącu intensywnej pracy.
  • Odpowiedz
@SUQ-MADIQ: tak mi się wydaje, jeśli ktoś jest pro, to nie potrzeb uje się wyróżniać (wszyscy wiedzą co i jak), a jak ktoś spawa średnio, to takim czymś może się narazić na śmieszność. Tak więc jednak kit :)
  • Odpowiedz