Wpis z mikrobloga

#paypal to największa #!$%@? złodziejska. #paypalcwel

Sprzedałem zalany ssd od mbp na ebay, kupił jakiś ciapaty albo hindus, odebrał paczke, wyczyścił dysk - nie działał to złamał na pół i otworzył spór że dostał połamany.
Chwile potem paypal #!$%@?ł mi z konta £230 bez pytania, nawet nie zdążyłem odpisać na spór.

#gorzkiezale ##!$%@? #uk
  • 14
  • Odpowiedz
@smatthy: spróbuje zrobić claim na poczcie chociaż wiem na bank że ten typ to #!$%@?ł. Jak mi poczta nie zwróci to poszło sie #!$%@?ć.

Zajebiście, że paczki spowrotem nie dostałem, zaraz zamówie nowego mbp a 15min po odbiorze zgłosze że w pudełku była cegłówka. #!$%@?, żadnego zapytania do mnie nie wysłali tylko od razu kasa jeb z konta.
  • Odpowiedz
@SUQ-MADIQ: mi pp wypowiedzial umowe bo jak sprzedawalem wirtualne przedmioty w grach mmo to ludzie czesto robili disputy ze towaru nie dostali. Teraz nie moge uzywac pp + 5k pln w dupe bylo. Teraz jak cos sprzedaje to tylko przelew / western union / btc. I trudno ze sprzedaje mniej. Przynajmniej nie musze potem splacac chorych debetow na pp
  • Odpowiedz
@SUQ-MADIQ: niestety, jedyne wyjście to nie sprzedawać nic na ebayu - albo jak inni sprzedawcy, z taką marżą że opłaca im się połowę towaru wysyłać jeszcze raz :<
  • Odpowiedz