Wpis z mikrobloga

Dzisiaj obchodzę 26 urodziny. To oznacza koniec ulgowych przejazdów PKP i kombinowanie z ubezpieczeniem. Jednak zupełnie nie czuję się stara, chociaż jeszcze rok temu płakałam nad pierwszymi zmarszczkami i dość poważnym wyrazem twarzy. Gdzieś po drodze zdążyłam zrozumieć, że każdy mijający rok to setki rozmów z ludźmi, nowych filmów, książek i piosenek. Tysiące nowych mikrodoświadczeń, które sprawiają, że jestem o promil mądrzejsza, niż byłam wczoraj. Z każdym rokiem obrastam w wiedzę i pewność siebie i naprawdę nie chciałabym już być takim tępym podlotkiem jak wtedy, gdy miałam 20 lat. Nawet za cenę buzi gówniary. Życie jest naprawdę spoko ()

#oswiadczenie #urodziny
szatniarka - Dzisiaj obchodzę 26 urodziny. To oznacza koniec ulgowych przejazdów PKP ...
  • 12
@JAmajki: jak dostajesz prezent na urodziny to mówisz, jeśli jest, jest beznadziejny? Nie. Mówisz: "łał ale super", bo nie chcesz nikomu sprawić przykrości. Wrzuciła tę piosenkę zapewne nie przypadkowo a tekst ewidentnie mówi o wielkodupnych dziwkach, dlatego zakładam, że to jest jej wymarzony prezent.
@szatniarka: Wszystkiego najlepszego. ( ͡° ͜ʖ ͡°) (zawsze chciałem to zrobić, szkoda że słaba jakość, bo mikrofon w lapku i trochę chore gardło. #pokazglos)
Na poniższy pomysł wpadłem jakoś ze 2 dni temu, wyciągając z szafy koszulę. Nie miałem zamiaru tego rysować, ale gdy zobaczyłem, że dzisiaj masz urodziny, to stwierdziłem, że zabawnie będzie komuś nieznajomemu zrobić prezent. Masz teraz dodatkowy powód, żeby założyć tego bloga.
heheszkant - @szatniarka: Wszystkiego najlepszego. ( ͡° ͜ʖ ͡°) (zawsze chciałem to zr...

źródło: comment_h6qcKNqBOd8usTNMkoq2VdomvsRSLzpo.jpg

Pobierz
@heheszkant: o jacie, co za czad! Przepraszam, że tak późno odsłuchałam (i zobaczyłam, a co), ale miałam dość szalony tydzień. Dziękuję, jestem wzruszona und poruszona, nawet nieznajome ziomki chcą dla mnie dobrze, a to znaczy, że musi być dobrze :)