Wpis z mikrobloga

@meras: Słyszałem, że liquidy robi dobre ale na forum robi taki pokaz januszerii i chamstwa że w życiu kropli nie tknę. Co do grzałki to aromaty kremowe, ciastowe, waniliowe itd. zawsze szybko wykańczają grzałki.
@meras: jeżeli ci się przypala to albo masz za dużą moc albo za słaby transport. ja rozrabiam liquidy z wodą, ale niektórzy dają etanolu. możesz spróbować obydwu wariantów na małych próbkach.

Z tago co ktoś tu pisał etanolu daje się od 2 do 5% (alkohol jest rakotwórczy), a wody od 5 do 10% (woda oczyszczona nie jest rakotwórcza). Jakie będą proporcje w twoim przypadku nie wiem, bo nie znam tego parownika.
@meras: U mnie Nautilus Mini pod Nunchaku zżera grzałkę w 7-14 dni na 9-10W... Od wczoraj sama spalenizna, a zamówiony zestaw grzałek jedzie od 35 godzin kurierem i oby zdążył przed weekendem, bo nigdzie w mieście grzałki nie kupię :D
@Lanc: P1 faktycznie są paskudne, a ONE mi akurat smakują, poza tym jakoś się nie widzę w roli chemika, pewni bym się otruła za pierwszym podejściem :P
@pik_o: wbrew pozorem mieszanie jest banalne. O ile nie jesteś z tych różowych, które wszystko czego dotkną wylewają/wywracają to nic by ci się nie stało :D
@pik_o: no cóż - znam parę takich różowych :D

Mieszanie polega tak właściwie na wlaniu X ml aromatu do X ml bazy. I to tyle. Jak kupisz sobie np bazę o małej mocy (np e-plyny.pl ma bazy od 0 do 12mg) to wystarczy po prostu odmierzyć np 9,8 ml bazy i 0,2 ml aromatu. Odczekać 10 dni i można vapować ;]

100 ml bazy 6mg kosztuje 12 czy 13 zł, do