Wpis z mikrobloga

Robimy MEGA ULTRA TOP LISTĘ KLASYKÓW NA IMPREZY ( ) Franek kimono - king bruce lee karate mistrz (1991)

Wszystkich chętnych zapraszam do obserwowania ---> #mirkoklasyki

O co chodzi?

http://www.wykop.pl/wpis/11360254/mirki-mam-pomysl-postanowilem-zrobic-liste-mega-kl/

Szablon i zasady wrzucania:

http://www.wykop.pl/wpis/11360524/dobra-mireczki-bo-juz-zaczyna-sie-robic-bajzel-%CA%96-/

Nie chcesz widzieć powiadomień? Czarnolistuj tag #mirkoklasyki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#muzyka
K.....w - Robimy MEGA ULTRA TOP LISTĘ KLASYKÓW NA IMPREZY (✌ ゚ ∀ ゚)☞ Franek kimono - ...
  • 25
@Kat_rzeznikow: pod warunkiem, że tatuś słuchał muzyki. Jak byłem w gimnazjum nie istniało pytanie jakiej słuchasz muzyki tylko CZY słuchasz muzyki :)

Mój różowy (studbaza) np nie wie zupełnie nic o muzyce, chociaż parę ładnych latek później wychowywana :) Wiesz, że można nie znać The Doors, Dire Straits, czy (no kurde) Deep Purple? :)
@npsr: Niestety wiem. W moich kręgach tylko ja takiej muzyki słucham. Albo tylko z nazwy.
Ja np. uwielbiam Iron Maiden. A na koncert muszę ciągnąć siostrę albo sam. Nikogo nie znalazłem kto chciałby jechać.
@Kat_rzeznikow: Jak zaczynałem gimnazjum to też tak miałem :D Rysowałem pentagramy na tablicy na religii a jak puszczałem black sabbath na walkmanie to traktowali mnie jak opętanego z początku :D Czarne spodnie, koszulki, naszywki i agrafki nie pomagały. Ale na szczęście i tak wszyscy mnie lubili. Jak wychodziłem z gimnazjum to na moim kochanym dresiarskim osiedlu w ramach wagarów można było posłuchać KoRna czy SlipKnoTa albo innego Papa Roach czy Nirvanę
@Kat_rzeznikow: nie no to akurat źle robisz :P U mnie akurat jest perm ban na gówno dźwięki, ale jak idę do kogoś to najwyżej nie słucham, tylko piję z jakimiś ludźmi :P Muzyka na imprezie ma drugorzędne znaczenie :)
@Kat_rzeznikow: dołącz do mojej grupy na FB Jedziemy na woodstock + aktualny rok :)
Możemy Cię przygarnąć, chociaż nam się ekipa zmniejszyła po latach to nadal można liczyć w dziesiątkach. W tym celu pisz PW :)