Wpis z mikrobloga

Siemanko. Wpadłem na ciekawy pomysł, że aż konto tu założyłem. Jedząc kurczaka z rożna wpadł mi do głowy pomysł jak zmniejszyć przestępczość w Polsce. Uważam, że we wszystkich więzieniach powinny być serwowane posiłki wegetariańskie, a wtedy wiele osób będzie bało się tam trafić. W TV puszczaliby od czasu do czasu reklamy o tym, ostrzegające. Większość osób nie wyobraża sobie jedzenia bez kurczaka lub steku, kotleta i właśnie oni mogą poniechać popełnienia przestępstwa bo po co ma ktoś ryzykować spędzenie 2, 3 lat w więzieniu bez mięsa? Później taki przestępca po 2 latach wyjdzie i będzie dziękował Bogu, że w końcu może zjeść coś porządnego i jego kumple nie namówią go tak łatwo na kradzież roweru. Co o tym sądzicie? Może przestępczość nie spadnie o 50% ale o 10, 20% może spaść. I ludzie w końcu przestaną narzekać, że w szpitalach jest gorsze żarcie niż w więzieniach.
#polska #przestepczosc #wiezienie #policja #polityka
  • 2
@WielkiDzej Może być. Ja bym jeszcze wprowadził stroje dla facetów takie jak mają baletnice tyle że w kolorze różowym. Twardziele chodzący w różowych krótkich sukienkach i balerinach :-D

Ich zdjęcia w takich strojach mogły być wysyłane do rodziny i znajomych na wolności.