Wpis z mikrobloga

Cześć dziubaski! Wiecie, że już za 10 dni spotykamy się na IX WykoPiwo Rzeszów?

Wiem, że sesja to wojna, że czasu nie ma, że wszystko przeciw wyjściu z piwnicy, ale już 20 lutego, w piątek, organizujemy spotkanie AA, na którym planujemy rozwiązać wszystkie nasze problemy alkoholowe:


Nie bać się! Ostatnio było nas tak dużo, że się nie zmieściliśmy przy wynajętym stole, więc teraz proszę o zadeklarowanie obecności poprzez standardowe zaplusowanie pierwszego komentarza - dzięki temu będę wiedział czy mam rezerwować jeden duży stół czy kilka mniejszych. Wszyscy byli zadowoleni, nawet Ci, którzy byli rozczarowani, że ludzie z wypoku rozmawiają o wypoku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie będę ukrywał, że liczę na Was, bo potem mogę pokazać mamie, że jednak mam znajomych ()

Informacje dla lubiących tl;dr:
20 luty, piątek
20:00 - studnia, potem K20

Zaproszone są wszystkie dziubaski - i te spoza Rzeszowa, i te spoza spam listy, i nawet te z głównej.

Pamiętajcie by zaplusować odpowiedni komentarz jeżeli zamierzacie się pojawić, bo jak nie to znowu będę musiał kraść krzesła, żeby każdy miał na czym siedzieć.

Będą różowe paski! I to żadne przebierane kuce tylko takie prawdziwe! Będzie więc na co popatrzeć jeżeli nie będziecie chcieli się odzywać.

Tutaj wołam tych co plusowali termin, pod spodem jeszcze będzie spam lista:
@slodkamuszka @pordzio @czynmydobro @basssiok @kam966 @piotrekkk @Arathi @martin30 @IamHater @euklides @FriPuc @fifithebest @Cpt3rdReich

#wykopiworzeszow #rzeszow
  • 25
  • Odpowiedz
@iknife: I dobrze, że piszesz - niestety nowy Maciej popsuł historię i po prostu nie widać starszych postów - przez co nie mam listy kogo dodać ;_;

Info dla mnie - dopisać @iknife do listy.
  • Odpowiedz
@Arathi: Świetnie, że piszesz! Skoro zapowiedziało się 17 osób no to myślę, że ten duży stół przy którym zawsze siedzimy będzie ok. Chyba, że masz lepszy pomysł i zamiast tego zarezerwowalibyśmy np. trzy mniejsze stoliki?
  • Odpowiedz