Wpis z mikrobloga

@Perlo: @Pantokrator: Bana dostał za obrażanie tam kogoś, ale mu wlepili ponad miesiąc, gdy inni albo dostają 4 dni albo im tylko wpis usuną. Dziwnym trafem po tym jak domagał się sprawiedliwości wobec pewnego premium użytkownika. Tu wcale nie chodzi o zniesienie mu bana, ale o jego skrócenie do rozsądniejszej długości.
  • Odpowiedz
@Perlo: daj cholera spokój.

Większość osób obrażanych na wykopie naprawdę CIĘŻKO PRACUJE na to, by dostać inwektywą po mordzie. Sam wyłapałem masę banów za nazywanie debili debilami. Ba, parę zgarnąłem za to, że moderator stwierdził, że co prawda nie wyzwałem, ale odbiorca poczuł się obrażonymi, więc ban się należy.

Moderacja na wykopie = dno.
Kiedyś trzeba było kogoś bez powodów od #!$%@? i #!$%@?ów zwyzywać, by
  • Odpowiedz
@atrapa: Wiesz, w takim razie ponownie wskoczył, bo usunąłem 2 konta. A chyba nie muszę dodawać, że mimo wszystko jestem jednak młodszy od ciebie i mi jeszcze czasem przystoi się powydurniać, podczas gdy u ciebie jest już trzydziestka na karku? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@atrapa: Nie jesteśmy w twojej wyobraźni i nie

pieprzę

w żaden sposób. Ale skoro nawet na to co piszę nie potrafisz odpisać normalnie, tylko stwierdzasz że "pieprzę" i bulwersujesz się, to nie ma sensu kontynuować z tobą konwersacji. Nara. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
OKEJ, dla osób, które nie chcą być wołane we wpisach Ruchu Wyzwolenia Kamdza: Wołamy plusujących najnowszy wpis, więc jak chcesz się wypisiać, to nie plusuj najnowszego. Jak chcesz się dopisać, to nie musisz mi mówić, bo plusujący najnowszy oficjalny wpis Ruchu Wyzwolenia Kamdza to aktualna lista do wołania.


@ElectroNICK:
  • Odpowiedz