Wpis z mikrobloga

Widzę, że bekowe środowiska wykopu mają nową akcję. W ramach tolerancji dla homoseksualizmu i nietolerancji dla cudzych wrażeń estetycznych wstawiać jak najwięcej zdjęć całujących się gejów.

Jak to szło? Nikogo nie powinno obchodzić co robię w swoim łóżku, dlatego w każdej możliwej sytuacji będę mówił wszystkim o swojej orientacji i upodobaniach.

Nie od dziś wiadomo, że najwięcej homofobów (czy też "homofobów") tworzą swoim zachowaniem środowiska skrajnie lewicowe.

#oswiadczenie #4konserwy #bekazlewactwa
  • 15
@ripp1337: To ma dwa końce. Z drugiej strony są ludzie wszędzie doszukujący się mitycznej homofobii, który nie potrafią zrozumieć wrażeń estetycznych drugiego człowieka, kiedy nie pasuje do ich ideologii.

Mnie widok dwóch całujących facetów mocno obrzydza. Paradoksalnie kiedy mówię to moim znajomym gejom wykazują dużo większe zrozumienie niż ci wykopowi bojownicy. A jeśli chcą dodawać takie obrazki niech stworzą sobie swój tag, który będę mógł zablokować.
Mnie rozwala co innego: lewica propaguje demokrację. W sensie dyktatu większości.
A jeśli akurat większość reprezentuje stanowisko, z którym lewicy nie jest po drodze (vide: większość nie lubi zdjęć całujących się facetów), to hurr durr: dyskryminujo! nietolerancja! katofaszyzm!
Jak dla mnie to lewica jest nieustającą kopalnią schizofrenii.
Mam wywalone na to, jakie kto śmieszne obrazki wrzuca do Internetu. Ale stanowisko lewicy powoduje niezły ubaw...
@Aleksander_Newski: Mnie obrzydzają stylizowane na dzieci postaci z anime. Bardzo nie podobają mi się otyli ludzie. Dostaję apopleksji, jak widzę Multiplę. Etc., etc. Jak się nie podoba, to nie oglądać. Wydaje mi się, że uczucia estetyczne to prywatna sprawa i nie można z nich wywodzić niczego ponad kierowanie swoim zachowaniem. Oczywiście homoseksualizm to bardzo drażliwy temat, szczególnie dla mężczyzn (którzy najczęściej są takimi hipokrytami, że przeszkadza im tylko męskie homo, dwie
Mnie obrzydzają stylizowane na dzieci postaci z anime. Bardzo nie podobają mi się otyli ludzie. Dostaję apopleksji, jak widzę Multiplę. Etc., etc. Jak się nie podoba, to nie oglądać


@ripp1337: Dlatego dla anime stworzono tu odpowiednie tagi, które można zablokować.

Zauważ, że gdybym wstawiał zdjęcia całujących się ludzi ze skrajną nadwagą, czy inne obrzydzające sceny, to większość osób krytykująca komentarze obrzydzenia pod zdjęciami dwóch całujących się facetów nie mówiłaby już o
Mnie rozwala co innego: lewica propaguje demokrację. W sensie dyktatu większości.

W sensie dyktatu większości.

@alosha: Ta mityczna lewica to skrajnie rozchwiana jest. Raz proponuje dyktat większość, a innym razem koryguje ten dyktat przywilejami dla mniejszości. Ja już nie wiem co jest nie tak z tą lewicą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Aleksander_Newski: w sumie to masz rację. Jeśli już ktoś chce wrzucać zdjęcia całujących się facetów to niech to otaguje w taki sposób, żeby można było to zablokować. Robienie tego bez tagów świadczy tylko o tym, że jest to działanie mające na celu zdenerwowanie części użytkowników, co jak dla mnie jest mocno niedojrzałe.
@Internet_the_explorer: na tym właśnie polega lewactwo, czy też dokładniej europejska wersja lewactwa np takiego w wydaniu Unii Europejskiej.

Jest to totalna paranoja.

Obrona mniejszości Murzynów.
Niszczenie mniejszości która nienawidzi Murzynów, za sam fakt że ich nielubią, niezależnie czy coś im robią czy nie.
W tym niszczenie mniejszości która się wita rzymskim gestem ( ͡° ͜ʖ ͡°) . A gdzie poszanowanie kulutry?
Szanowanie kultury która z definicji mówi
@Internet_the_explorer: jeszcze poprawiałem szczegóły ale mi już odpisałeś i skończyło się śmieszkowanie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
a tak na serio to nie wiem czemu ciągle ludzie nie ogarną tych chorych absurdów i nie zagłosują w końcu na inną opcję niż eurokołhoz i banda 4ga. My tu sobie pitu pitu a ponad 50% naszych zarobków idzie się...