Wpis z mikrobloga

Równo 10 dni temu #dentysta usuwał mi dolną szóstkę, jak większość ludzi srałem przed tym w gacie na samą myśl o nadchodzącym bólu, a dziś z radością stwierdzam, że absolutnie nic mnie nie bolało i czuje się jak wygryw po przeczytaniu niektórych wpisów z tagu #dentysta. Samo usuwanie ponoć było skomplikowane, bo korzeń zakrzywiony a kości mocne i pani dentystka musiała poprosić o pomoc swoją koleżankę i we dwie męczyły się z moim zębem prawie 1,5 godziny - nic w tym czasie mnie nie zabolało, ale pani postraszyła, że ekstrakcja trudna to i pewnie będzie boleć przez następne dwa dni, przepisano mi antybiotyk i ranę zaszyto dwoma szewkami, które dzisiaj byłem ściągnąć. I ani przez 5 minut w kolejnych dniach po wyrwaniu nie czułem żadnego bólu.

Chyba dużo ludzi sprawa ten tag przed wizytą u dentysty więc mirki powiadam Wam, jeśli dentysta dobry to nie ma się czego bać ;)
  • 9
@lent: wszystko zależy od przypadku, jednego będzie bolało a drugiego tak jak ciebie nic nie rusza... Ja jak dostane znieczulenie to mogę siedzieć i dwie godziny na fotelu, mój pasek nawet na znieczuleniu odczuwa ból. Każdy jest inny. Ale dobrze, że Cię nie bolało :)
@Amelie: Oczywiście, że tak - ja po prostu pomyślałem, że umieszczę tutaj też jakąś pozytywną historię związaną z dentystą, bo większość, które przejrzałem pod tym tagiem były negatywne - i jak tu ktoś ma się zdecydować na wizytę jak się naczyta różnych okropieństw? ;)