Wpis z mikrobloga

@rudy2007: Oni raczej są okej. Ale widziałem parę osób popierających DB oraz jakąś założycielkę i nie zrobili na mnie dobrego wrażenia. Może się mylę, nie wiem.
@kamil150794: Korwin tak mówi XD a co Winnicki to niby nie jest narodowym socjalistą? "Liberalizm jest złem. Jego konsekwencją jest totalitaryzm." z jego FB
ogólnie mam beke jak Winnicki ciągle na Korwina ciśnie, a ten mu jeszcze rękę podaje i jakieś sojusze proponuje, powinien mu lepa jak Boniemu sprzedać jak to drugi Hitler
@xvovx: to niech się zastanowią czego chcą, jak czytam ich wpisy to socjaliści jakich wielu, Korwin zamiast próbowac się z nimi jednoczyć powinien ich cisnąć, przecież nie ma z nimi nic wspólnego i zabierają mu elektorat
oni to chyba taki mały PIS to samo gadają
@Uhahany: RN w obecnej postaci nie wroze dlugiego zywota - poki sa na wygodnej pozycji pozapaamentarnych kontestatorow to beda się trzymac razem. Ale pierwszy sukces w jakichkolwiek wyborach i się podziela. Zreszta JKM już kiedys mowil, ze jego zdaniem powinny istniec co najmniej 2 partie narodowe: liberalna i socjalistyczna. A co się tyczy wspolpracy to zapewne na zasadzie wspolnego wroga - obecnej klasy politycznej. Po co się bic między soba, skoro
@xvovx:

Ale pierwszy sukces w jakichkolwiek wyborach i się podziela.

Lel, ktoś jeszcze wierzy JKM?
Żadnego podziału nie będzie.
@Uhahany:

"Liberalizm jest złem. Jego konsekwencją jest totalitaryzm." z jego FB

dlaczego Ruch Narodowy to prawica? przecież to narodowi socjaliści i czemu niby Korwin miałby z nimi mieć coś wspólnego?w ogóle oprócz KNP i KORWIN istnieją jakies inne partie nie socjalistyczne w Polsce?


Wierzysz w to czy tylko trollujesz kuce?
@danin:

Lel, ktoś jeszcze wierzy JKM? Żadnego podziału nie będzie.


Tylko, że JKM nic nie mówił na temat ewentualnego podziału RN - mówił, że jego zdaniem powinny istnieć 2 partie narodowe, a nie, że RN się na takie dwie partie podzieli. To tak tytułem wyjaśnienia.
A do rzeczonego podziału niestety dojdzie prędzej czy później, bo nie da się na dłuższą metę utrzymać w jednym organizmie partyjnym ludzi o sprzecznych poglądach. No,