Wpis z mikrobloga

@gobi12: Mnie wkurzyli trochę, bo zaproponowali zamiennik w postaci ponaprawowego Paperwhite 1. Cena z podatkami wyszła więcej niż nowiutki Paperwhite 2 z amazon.de. Więc na tę okoliczność przetestowałem zakupy w w amazon.de i nawet wpis na blogu zrobiłem o zamawianiu w niemieckim Amazonie. Polecam tę drogę jeśli hinduski przyjaciel na czacie nic ciekawszego nie zaproponuje (http://cyfranek.booklikes.com/post/1046359/jak-kupic-czytnik-amazon-kindle-w-niemieckim-oddziale-amazon). A następca Twojego kindelka - Kindle 7 jest teraz w "napromocyjnej" cenie 49 EUR
@Soyerski: Mi zdarzyło się go o wiele bardziej nadwyrężać: wiele razy spadał na podłogę, kiedyś nawet zapomniałem, że jest w placku i razem z plecakiem zleciał z 4 piętra, ale jak dotąd obyło się bez uszkodzeń. Widocznie najgorsza jest siła prostopadle przyłożona do ekranu.
@Kapoan: Jasne, nawet kilka razy.
@Cyfranek: To rzeczywiście słabo. Będę się z nimi jutro kontaktować, zobaczę czy coś mi zaoferują. Zastanawiałem się jeszcze nad ściągnięciem
@gobi12: Jeszcze jest opcja kupna zepsutego czytnika na allegro (zakładając, że z dobrym ekranem się trafi) i pożonglowania obydwoma coby złożyć jeden sprawny, ale mi jakoś przeszło jak odpowiednie filmiki magików wymieniających ekrany pooglądałem na youtube.
@Cyfranek: Wymiana mi nie straszna, ale za zalany czytnik (zazwyczaj mają sprawny ekran, a usmażoną elektronikę) trzeba zapłacić pond 80zł.

A wiesz może jak jest z kontami na Amazon.com i Amazon.de? Bo z tego co widzę to nie da się zalogować na .de passami z .com. Czyżby trzeba było drugie konto zakładać?
@Paluszek_rybny: @Cyfranek: @podpora_demaga: @lennyface: @tullsta: @Kapoan: @RafikS:

Właśnie rozmawiałem na czacie i dostałem taką oto ofertę:

1. Kindle Paperwhite Wi-Fi for $125.10
2. Kindle Paperwhite 3G + Wi-Fi [Previous Generation]for $179.10
3. Kindle Fire HD 7", 8GB [3rd Generation] for $138.60
4. Kindle Fire HDX 7" for $219.60

Według mnie strasznie lipna. Zwłaszcza, że Paperwhite WiFi jest teraz na promocji i każdy go może kupić