Wpis z mikrobloga

@xyz_: Zawód wybrałbym ten sam (programista). Natomiast miałbym #!$%@? na oceny w szkole i "co ludzie powiedzo". Liczą się umiejętności i Twoja przydatność dla innych ludzi w społeczeństwie. Jeśli miałbym siedzieć w PL, to olałbym studia - 5 lat expa w zawodzie >>> 5 lat studiowania. Jeśli nie, to wyjechałbym zaraz po maturze. Na pewno kładłbym duży nacisk na to jak ważne w życiu jest dogadywanie się z innymi ludźmi,
@the4dk: Ciekawie : ) Swoją drogą na wykopie chyba jedyyny zawod, poza jednym glazurnikiem to programista, nie ma tu innych zawodow - lol.

Ciekawi mnie czy jest tu jakis programista, ktory gdyby mogl nie zostalby programista, tylko kims innym. #programowanie
@the4dk: Zobaczymy : ) Nie jestem pewien, ale zaraz sie okaze ; )
Nie powinni mnie zjesc, mysle ze dosc sensowne mam te rozkminy, i z reguly jest zainteresowanie. Jeszcze mnie do tej pory nie zjedli : )
EDIT: czy tagi w komentarzach do wpisu w ogole wolaja?

@the4dk: Nie. To tylko linki.
@xyz_: 10 razy w tygodniu fitness, sport, do tego zachęciłbym go do większych kontaktów z paniami. Wysłałbym go na nauczanie domowe i szkolił na programistę, podczas gdy obowiązkowe przedmioty byłyby zlewane aby zdać.
I wysłałbym go na badanie tarczycy.