Wpis z mikrobloga

Ejejej mircy.

Bylibyście może zainteresowani rafflami? Dla tych co nie wiedzą o co chodzi już tłumaczę:

Raffle to taki giveaway ale z droższymi itemkami, polega na tym że daję do rozdania np. Asiimova, ale aby wejść do giveawaya trzeba dać klucz. 1 klucz = 1 wejście więc można dawać kluczy ile się chce aby mieć większą szansę. Będą rozdawane itemki o wartości 10-40 kluczy.

Mógłbym takie coś zorganizować bo np. mam CZ-tkę wartą 30$ ale suwenirową i bym ją zamienił sobie w taki sposób na klucze a jakiś mirek mógłby sobie ją dostać za free bo dałby np. 2-3 klucze a dostał coś wartego 12 kluczy.

Co wy na to? Robić coś takiego? Muszę wiedzieć czy będą chętni i czy mi się opłaci xD.
#csgo #guwnoskinysofta #csgotrade #csgolounge
softenik - Ejejej mircy.

Bylibyście może zainteresowani rafflami? Dla tych co nie ...

źródło: comment_gcwBqex7fCIUepBv7WTY5Nx2WzAs6pLk.jpg

Pobierz
  • 18
@softenik: Nie bóldupy bo ja gram tylko a skinami się specjalnie nie zajmuję, tylko próbujesz naciągnąć kogoś na klucze za gówno warty przedmiot ;-) Gdyby to było tyle warte co piszesz to byś bez problemu sprzedał na rynku albo zamienił, a że nie ma chętnych to próbujesz frajera znaleźć. Ale powodzenia, bo może się jakiś frajer znajdzie, mi nie szkoda ;-)
Chcę ogarnąć żeby jakiś mirek za jeden klucz miał coś za free


@softenik: 1 klucz to nie za free. Ale ok, jeden klucz by się mirkowi opłacało, ale wielu innych mirków straci ten jeden klucz żebyś ty wyszedł na tym dobrze, bo dam rękę uciąć, że przy jednym chętnym nie ogarniesz losowania. O to mi chodzi.
@poebalo: Nosz k^%$a czy on do czegoś zmusza?? Czemu twoja mentalność jest taka, że zaglądasz mu w kieszeń? Jego zyski powinny cię za przeproszeniem ch*j obchodzić to jego sprawa. Chcesz wziąć udział? To weź. Nie chcesz to milcz, a nie bombardujesz inną osobę...
To samo się tyczy @cinu01
@poebalo: Nie zielonko, bo kolego z tobą na piwie nie byłem. Na twoim "pisaniu tego co uważasz" za daleko nie zajedziesz, a narobisz sobie jedynie potencjalnych wrogów. Kolejna rzecz to nie rozumiem po co ta odpowiedź i złośliwość. Odnośnie zakończenia twojej wypowiedzi.. Nawet nie skomentuję. Za grosz kultury osobistej...