Wpis z mikrobloga

ja też zaplusowałem, więc lepiej mnie szanuj ;_;


@bruceivins: No przecież napisałem, że 300, a nie 309. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeden niezbyt trafny tag nie zmienia faktu, że dobre.


@bruceivins: Prawda. Tylko że jeśli już naśmiewamy się z hipokryzji Niesioła, to ten tag powinien być dokładnie na odwrót. Chyba że #bekazlewactwa odnosiło się do Tomaszewskiego jako członka PiS-u. Wtedy wybaczam i proszę o wybaczenie.

taka
Niesiołowski lewakiem być nie może, a Tomaszewski w PiSie już tak?


@bruceivins: Niesioł jest konserwatystą obyczajowym i (jako PO-wiec) przynajmniej centrystą ekonomicznym. Choć akurat on zdaje się głosował raczej liberalnie, jeśli chodzi o gospodarkę. Tomaszewski jest takim samym konserwatystą obyczajowym, a na dodatek socjalistą. W wyścigu na lewactwo Tomaszewski zwycięża. :)

taa, a w następnych wyborach POPiS znowu blisko 80%. Wolny rynek jest na fali tylko w internecie.


@bruceivins: I
Przecież rzekomy socjalizm PiSu to populizm, poglądy gospodarcze tych partii są zbliżone


@bruceivins: Tu się nie zgodzę. W latach 2005-2007 politykę gospodarczą PiS-u kreowała Gilowska, wbrew wielu innym ważnym politykom tej partii. Teraz jej już nie ma, odeszło też dużo innych ludzi nastawionych liberalnie. Obecnie głównym postulatem tej partii jest przywrócenie starego wieku emerytalnego, co skończy się katastrofą.

gdyby tak było, ludzie by na nie głosowali, wybór jest.


@bruceivins: W
mam to samo uczucie, ale głosuję na krula jako najbliższego moim poglądom


@bruceivins: Całkiem zrozumiałe. Sam pewnie bym na niego głosował, gdyby nie... sam wiesz. Ogólnie jestem w trudnej sytuacji, bo mam pewne bezwzględne priorytety. Na pierwszym miejscu jest ten, żebym mógł założyć rodzinę i normalnie funkcjonować w społeczeństwie. I niestety fakt, że to jest dla mnie najważniejsze, wpycha mnie w partie, z którymi poza tą jedną rzeczą mam niewiele wspólnego.