Wpis z mikrobloga

@szymon_jude:

Będzie tak jak z płcią w sporcie.

Mężczyźni i dziwadła-transy, które są facetami, ale udają kobiety.

Swoją drogą pan Grodzkie startował wcześniej i pies z kulawą nogą się nim nie zainteresował [pic related]

Ale zrobił z siebie dziwadło, dużo szumu wokół swojej patologii i proszę bardzo - z miejsca się dostał, bo jest atrakcją turystyczną.

Żałosne.
Zwróć uwagę, wcześniej miał hasła dot. gospodarki i ekonomii - co to obchodzi lewaków.
Pobierz Laserade - @szymon_jude: 
 
Będzie tak jak z płcią w sporcie.
 
Mężczyźni i dziwa...
źródło: comment_1iQQPTag3wZcsg3fTAqYwqGJcd6IwyQe.jpg
@szymon_jude: Ma I TO DUŻO.

1. Grodzkie nie jest kobietą. Jeśli zostanie prezydentem, to będzie co najwyżej pierwszym prezydentem dziwadłem (transseksualistą czy jak to tam się niby klasyfikuje).
Nie kobietą.

2. lewica stawia nieistotne sprawy społeczno-obyczajowe ponad sprawami gospodarczymi i głosuje pod tym kątem (tu przykład Bęgowsko-Grodzkiego jest jaskrawo dobry, miał hasła bazujące na gospodarce - nikogo nie obchodził, ma hasła bazujące na obyczajowości - hurr durr, nasz człek, głosujta !).
@szymon_jude: Czy jak czuję się kobietą to wolno mi wchodzić do damskich toalet?
Czy jak czuję się pedofilem to wolno mi uprawiać seks z dziećmi? Albo psem? Drzewem? Bo albo jedno i drugie jest dewiacją, jedno bardziej niebezpieczne od drugiego, albo i jedno i drugie jest normalne i powinniśmy na to zezwalać.

Jak czuje się kobietą - ok, jej sprawa i TYLKO jej sprawa. Świat nie powinien dostosowywać się do jej
@szymon_jude: No... ciekawe jak to wywnioskowałeś... z jej muskulatury? Z jej twarzy? Z jej właściwie wszystkiego co wskazuje że jest mężczyzną? Czy może z tego że ma penisa i na pewno dzięki niemu ma tyle żeńskich hormonów, które nijak się nie ujawniły?