Wpis z mikrobloga

Cześć mirki, jesteśmy jeszcze zielonką dlatego póki co trochę gardzimy swoim kontem, ale postanowiliśmy się już przywitać. Niestety profil nie jest potwierdzony, bo #moderacjacontent uznała, że nie ma ryzyka, by ktoś się pod nas podszywał, no trudno.

Swoją drogą, napadało u nas trochę śniegu dlatego dorzucamy zdjęcie najbardziej prawilnego środka transportu na taką pogodę.

#tankboners #czolgi #militaria #nowastrategia

fot. chor. Rafał Mniedło Źródło - fanpage 11 Lubuskiej Dywizji Kawalerii Pancernej
NowaStrategia - Cześć mirki, jesteśmy jeszcze zielonką dlatego póki co trochę gardzim...

źródło: comment_LpntpUwaXwL571vjsgW8xMgi0jGZqSan.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
@PatologiiZew: Jak najbardziej. Niestety musisz wiedzieć, że jeszcze póki co wszyscy działamy non profit, bo do tej pory nie umieszczaliśmy reklam na naszym portalu, ale mamy mocny plan, by w tym roku to zmienić i stopniowo coraz bardziej wynagradzać naszych redaktorów.

Jeżeli nadal jesteś zainteresowany to możesz zgłosić się pod adres kontakt@nowastrategia.org.pl

@Grives: Tygrys.
  • Odpowiedz
@NowaStrategia: Tak też zrobię jak napiszę coś sensownego bo póki co mam jeszcze jeden zaległy. Siedzę w temacie bliskiego wschodu więc myślę że coś bym sklecił. Zawsze to dobra mobilizacja żeby pracować nad tematem :)
  • Odpowiedz
@NowaStrategia: Nie wiem po co Wam to konto. I tak nie dościgniecie takich gigantów jak defence24, polskazbrojna, czy altair. Serwisy te doskonale radzą sobie bez własnego konta na wykopie. Niemniej jednak życzę powodzenia, macie bardzo dobre relacje z Ukrainy. Pozdro!
  • Odpowiedz
@tnds: Konto jest po to, by mieć lepszy kontakt z naszymi czytelnikami.

A co do tego doścignięcia to jestem pewny, że poczują jeszcze nasz oddech na plecach - największy rozkwit portalu jeszcze przed nami. Jak widać udało nam się zebrać grono stałych użytkowników pomimo braku jakiegokolwiek finansowania z zewnątrz. Wszystko co do tej pory udało nam się osiągnąć jest wyłącznie wynikiem ciężkiej pracy wielu osób.
  • Odpowiedz
@NowaStrategia Konkurencyjność jest dobra :) Oby jak najwięcej było takich serwisów, będę miał co czytać ;) Powodzenia życzę!

P.S. Tylko nie odwalajcie takiej maniany jak madmagazine (teraz zwojska.pl), bo wtedy nawet wykop nie pomoże ;)
  • Odpowiedz