Wpis z mikrobloga

Westbrook jest niesamowity. Zwisa mi to, z jaką gra skutecznością albo że nie jest prawdziwym rozgrywającym. Gość daje z siebie wszystko. Jestem pewien, że każdy rozgrywający w NBA nienawidzi przeciwko niemu grać. Isiah Thomas niedawno porównał go do Mike Tysona i uważam, że to porównanie jest bardzo trafne.
#nba #westbrook
spajderman - Westbrook jest niesamowity. Zwisa mi to, z jaką gra skutecznością albo ż...
  • 12
  • Odpowiedz
@PlayTheGame: słaby rzut to może mieć Rondo, Westbrook ma całkiem niezły rzut. te pieprzenie o atletyzmie rzadko się sprawdza, tak samo wszyscy pisali, że Wade po utracie atletyzmu będzie grał gówno i co? gra gówno czy nie? fakt, że Wade to jest jednak bardziej uzdolniony technicznie gracz, niż Russell, ale jestem pewien, że dzięki swojej zawziętości po utracie atletyzmu będzie wciąż niezłym zawodnikiem. wolę takiego półmózga, który potrafi mi wygrać
  • Odpowiedz
@phila_eagles: jego IQ koszykarskie nie jest za wysokie, ale nadrabia wszystko walecznością, zawziętością i jego agresją na boisku. ten filmik to właśnie pokazuje - zobacz w jaki sposób on zdobywa swoje punkty. Westbrook ma często momenty, że zachowuje się jak debil na boisku, ale jednak waleczności mu nie można odmówić. Jego kompan z drużyny - Kevin Durant, jeden z najlepszych graczy na świecie, jest na prawdę rewelacyjnym strzelcem, umie zdobywać
  • Odpowiedz
@spajderman:
@PlayTheGame:
Nie wiem dlaczego ludzie zarzucaja mu niskie koszykarskie IQ. Z roku na rok jest coraz bardziej dominujący a jednoczesnie coraz glodniejszy, grający kazdy mecz jakby to byl jego ostatni. Kazdemu liderowi zdarzaja sie mecze gdzie ich ponosi i robią krzywde swoim kolegom. Takie mecze mial/ma Jordan, Kobe, LeBron, Harden, Rose...robia cos troche na sile i tego dnia akurat nie wychodzi ale nie cofaja sie przed wzieciem
  • Odpowiedz