Wpis z mikrobloga

@Fabinho: No to Ci podpowiedziałem, tylko Abate zostaje aby Twój skład był szybszy bo widać że workrates czy umiejętności zawodników Ci nie robią różnicy xD Byłeś całkiem blisko, gram tą samą formacją i mam na skrzydle Eriksena, a w ataku Falcao xD
@Fabinho: Tak jak w FUT 13 czy 14 miałem rozegrane po 1000 spotkań na edycję, tak szczerze mówiąc FUT 15 jest dla mnie mało wciągający, rynek na PS4 jest totalnie zniszczony, jeżeli samemu zarabia się na piłkarzy to nie ma szans aby kupić kogoś lepszego, serwery rozłączają praktycznie co 2-3 mecze, nie mówiąc o tym że czasem nie mogę wejść do FUT przez przeciążone serwery, obecnie gram od 3 tygodni i
@Kashankovsky: na czym grasz? Na PS4 raczej już problemów z serwerami nie ma.
Ja mam jakieś 300 meczy rozegranych, 2/3 w 1 lidze, więc raczej wiem co mówi jeśli chodzi o ten PACE. Nie przeskoczysz tego.
Rynek całkowicie się posypał po kartach TOTY i fakt jest to mocno irytujące, zwłaszcza gdy nie kupujesz coinsów tak jak ja.

Co do przeciwników, ja mam wręcz przeciwnie, jak widzę, po 2 stronie same niebieskie
@Fabinho: Właśnie gram na PS4 i już nie raz mi po meczu wyskoczyło że wystąpił błąd połączenia i dostawałem 0 coinsów za mecz oraz przegraną, o każdej Fifie się mówiło że pace najważniejszy, a jakoś zawsze mi się udawało osiągać wyniki dosyć przyzwoite i mój bilans nie spadał poniżej 2 wygrane do 1 przegranej w 1 lidze online. Co do tego że przeciętne składy to lepsi gracze, fakt, tylko że taki