Wpis z mikrobloga

Stalkowanie tej dziewczyny, która pluła na groby jest jeszcze bardziej #!$%@? od jej zachowania, bo to może się dla niej naprawdę źle skończyć i dostanie karę, na jaką nie zasłużyła. Ale tego się nie wytępi - plebs od zawsze musiał sobie znaleźć kozła ofiarnego do linczu niewspółmiernego do winy, ciemnocie wystarczy byle pretekst do masowego zgnojenia drugiego człowieka.

#oswiadczenie #niepopularnaopinia
  • 15
@Bogusz1989: To tylko gówniara niemająca pojęcia co robi lub mająca, tylko zobaczyła hajsy. Takie zachowanie należy potępiać ale nie w ten sposób, bo może się znaleźć jakiś chory człowiek i jej coś zrobić w imię "sprawiedliwości" czy co sobie wymyśli.
@windows8: Mhm. Mocne porównanie zrobimy. Nie stalkujmy Trynkiewicza, mamy Madzi, pani która do podziemnego wjechała, Froga czy jak mu tam bo ktoś im może zrobić krzywdę? Za głupotę się płaci. Dzisiaj pluje na groby jutro będzie #!$%@?ć nagrobki.
@windows8: Tylko dlatego, że jak dziewczyna będzie się czuła bezkarna za małe przewinienia to może #!$%@?ć coś gorszego w przyszłości. Głupota się rozwija, ale jeśli szybko się zareaguje można temu zapobiec. Nie chcesz być stalkowany nie pokazuj filmików na których #!$%@?. Rodzice nie nauczyli to społeczeństwo naprostuje
@Bogusz1989: Niby racja, tylko chodzi mi o to, że już tyle osób o niej wie i może być o pewne kilka osób za dużo z psychopatycznymi odchyleniami. Oby nic jej się nie stało, za gówniarza robiło się różne rzeczy - nikt nie był wtedy święty.
@windows8: Wiesz ja nie chcę z Tobą walczyć o rację, ale pisząc o tym, żeby jej nie stalkować więcej osób się o tym dowiaduje. Broniąc jej tak naprawdę szkodzisz. Zostawisz temat i się rozejdzie po kościach najpewniej. Napluła to napluła na c...j drążyć temat. Może jak się o tym więcej rodziców dowie to zaczną się lepiej przykładać do wychowywania swoich pociech.
@Bogusz1989: Ze stalkowania osób przez internet nic dobrego nigdy nie wynikło, poza tropieniem złodziei rowerów na głównej. Znajdą złodzieja, zamkną i po krzyku. A tutaj jest zwykły lincz, który jest za mocny w stosunku do popełnionego czynu.