Wpis z mikrobloga

Od jakiegoś czasu przymierzamy się do AMA. Ponieważ kilka osób już o tym wspominało (@podajdalej, @Anorax, @PilariousD), szerzej chcę Was spytać, kogo konkretnie byście chcieli? Którego prezentera, redaktora, a może muzyka?

Pozbieram propozycje, a potem zobaczymy, co da się zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@antyradio: Lubie Wasze radio i codziennie Was słucham, niestety rano poziom prowadzacych jest tak żenujący, że jestem zmuszony zmienić stację. Planujecie jakoś zmienić poziom żartów na mniej kloaczny?
  • Odpowiedz
@beeper: Niestety nie mam wiele do powiedzenia w sprawie redakcji radia i żadnego na nią wpływu (będę to powtarzać do znudzenia). Nie będę też się za nich tłumaczyć. Pytajcie, proszę, na antyradio@antyradio.pl.
  • Odpowiedz
@antyradio: nie wiem jak oni sie nazywaja, a ich lubie najbardziej sluchac. Facet i babka, facet po glosie taki starszawy. Zawsze maja jakies ciekawe rozkminy, albo fajnie cos skomentuja, np. jak laska zasuwala Mercedesem 200 km/h, czy o Norwegu, ktory sie tak awanturowal, ze samolot musial ladowac awaryjnie, z czego wynikla dyskusja o lezacych i stojacych jadrach
  • Odpowiedz