Wpis z mikrobloga

Mirki dajcie przykłady jakiegoś fajnego ciężkiego brzmienia. Tylko ciężkiego, a nie napie*dalania gitarą jak młotem pneumatycznym, ma to być raczej ciężki 20kg młot.
Wszelkie jakieś Iron-Maiden'y czy tego typu rzeczy odpadają.

  • 37
@vyshomir: Okej, może źle używam słowa ciężki. Wiem wiem numetal itp, ale jak dla mnie te dwa "bity" które podałem jako przykłady są właśnie ciężkie (mimo że melodyjne) - w sensie że dźwięk jest cieżki i głęboki
@yokometal: @Murzinio: może faktycznie źle sformułowałem posta na początku i trochę inaczej rozumie ciężkie brzmienie niż potocznie. Faktycznie większość tych przykładów która dali Mirki (oprócz tych wyjców co coś mruczą pod nosem) są cieżkie, "mroczne" czy "hardkorowe". Mi chodzi raczej o cieżki dźwięk niż cieżką muzyka jako gatunek czy rodzaj.
Na prawdę uważam że początek Here to stay (do momentu jak zaczyna śpiewać mniej więcej) jest cieżkie jakby ktoś porządnym
@PanCogito: Jak nie chcesz deathmetalowych #!$%@? czy doomowych walców to chyba pozostają ci tylko numetale ewentualnie hardcory i jakieś mieszanki industrialowe.
Nie ma cięższego zespołu niż SYL i #!$%@? ;)
Ryjuss - @PanCogito: Jak nie chcesz deathmetalowych #!$%@? czy doomowych walców to ch...