Wpis z mikrobloga

@Drahearys:
1. Musieliby zamknąć granicę żeby nikt nie mógł wyjechać z Polski
2. A także wyłączyć internet
3. Dodatkowo każdego emigranta przebywającego akurat w PL powinno się obłożyć sążnistym podatkiem za poczet okresu pobytu za granicą

@Drahearys: Do zamachu stanu potrzebni są ludzie na tyle zdesperowani, żeby mieli dość odwagi do przeprowadzenia tego. Co jak co, wydaje mi się, że przy obecnych nastrojach społecznych taka akcja mogłaby być jedynie zamianą miejsc.
@wisniowySz: ale ile tak konkretnie, 150 po zeby uzbrojonych komandosów, zeby zajac kilka placówek na raz wystarczyłoby? Zeby sytuacja była patowa i nie było wyjścia. Nie chce zeby ich pozabijać tylko siłą #!$%@?ć :)
@Drahearys: ok wjazd na szybkiego do placówek, szybki przewrót - kto będzie nowym liderem? Kogo tam można postawić? Tych 150 komandosów to zrobi, przy założeniu, że wojsko i policja nie ruszą na odsiecz - przecież to się przerodzi w regularną rzeź.
@Drahearys: Ja znam nawet dobre przewałki z mojego ex miasta, nawet w TVP swojego czasu o tym mówili :)
To nie może się odbyć na zasadzie puczu. Po pierwsze, to w UE by nas #!$%@? za coś takiego, Polska jako kraj straci wtedy wiarygodność i przestanie być uważana za partnera do rozmów. Przykład z Ukrainy może nie jest najlepszy, bo oni #!$%@? nawet sprawy nie do #!$%@?, ale podejrzewam, że na
@Drahearys: Pomysł mamy podobny jak w programie ale plama - darcie łącha z koalicji rządzącej i w sumie z całej pseudoklasy politycznej, piosenki zarówno przerabiane z oryginałów (jak najnowsza o ewie kopacz), ale też nasze trochę balladowo trochę z ikrą, róznie ;), oprócz piosenek troszkę improwizowanej rozmowy