Wpis z mikrobloga

@elvisiako: Jak dla mnie, prawdziwie brytyjskie auto, takie na pierwszy rzut oka. I bardzo mi się podoba od kiedy zobaczyłem je w Classicauto w wersji MGB GT V8, na żywo jeszcze nie miałem okazji :/
MGB w wersji amerykańskiej jest doskonałym przykładem jak samochody europejskie po przepłynięciu Atlantyku były oszpecane, dam tylko link bo paskudztwo, że oczy bolą: http://cimg.carsforsale.com/305020/BA785C33-FC08-4CA7-9103-CED2D356B24D_1.jpg

Ładny egzemplarz upolowałeś, jeździłbym :D
whiteduck - @elvisiako: Jak dla mnie, prawdziwie brytyjskie auto, takie na pierwszy r...

źródło: comment_UIXItk9ndJk4ELvmuiSxWlJJSip2Joq5.jpg

Pobierz
@white_duck: właśnie dlatego wiedziałem, że MGB musi się znaleźć na moim blogu - umieszczam w nim albo samochody ciekawe, spotkane gdzieś w ramach #carspotting albo samochody, którymi miałem okazję się przejechać. Chociaż trafiają się też takie, których fotosy mi się spodobały i chciałem się podzielić z innymi, tak jak ta Rio

Co do szpecenia samochodów po drugiej stronie oceanu to zawsze mam w oczach te zderzaki w 911 :P
e.....o - @white_duck: właśnie dlatego wiedziałem, że MGB musi się znaleźć na moim bl...

źródło: comment_Uv17C1kDGqtl5p1np2yBz1eDSuA4py0X.jpg

Pobierz
@elvisiako: Porsche i tak jescze całkiem nieźle wybrnęło. Dajmy na to stare Mercedesy z tak zwanymi five mile bumpers wyglądają jak idź stąd i nie wracaj.
Ale wracając do MGB, to roadster swoją brytyjskością aż bije po twarzy. Aż chciałoby się takim pojeździć ze schowanym dachem po malowniczych brytyjskich terenach jak z tej galerii, powoli, dostojnie, bez pośpiechu ( ͡ ͜ʖ ͡) Idealne auto
whiteduck - @elvisiako: Porsche i tak jescze całkiem nieźle wybrnęło. Dajmy na to sta...

źródło: comment_Hx7hjBvDj2NrniD3ijBbwxGyqggUsCgQ.jpg

Pobierz