Wpis z mikrobloga

Ten uczuć, kiedy na dziennych studiach ludzie, którzy mają po kilka poprawek zaczynają Cię wyzywać, że nie znasz życia, bo napisałeś, że plan zajęć od rana jest lepszy, bo możesz wstać jak człowiek i się uczyć po południu, a oni mają problem bo pracują. Ten drugi uczuć, kiedy mówisz im, że po cholerę idzie się na dzienne jak koniecznie chce się pracować, a oni mają jeszcze większy hurr durr. Mam tak bardzo wywalone.
#studbaza #bekazestudentuf #beka #humor #bekazludzi
XsomX - Ten uczuć, kiedy na dziennych studiach ludzie, którzy mają po kilka poprawek ...

źródło: comment_FYAYoWeSdT9lqB73P4wPcYmKUH22zCVU.gif

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@XsomX: ja się #!$%@?łem na tych co głosowali na po południe bo jak wtedy mój dzień by wyglądał? Wstaję późno bo wiadomo, kilka godzin z którymi nie ma co zrobić, później uczelnia i wracasz do domu gdy ciemno... więc nie zostaje nic innego niż uczyć się wieczorami i nocą. Nie jestem #!$%@? wampirem.
  • Odpowiedz
@XsomX: wygląda na to, że masz luksus widzenia świata w czerni i bieli. Każdy wie*, że dzienne studia są bardziej wartościowe, ze względu na większy zakres materiału i to, że pracodawcy bardziej je sobie cenią. Z kolei wielu ludzi przyjeżdża na studia z odległych miast i miasteczek z ograniczonym budżetem, więc pracować muszą, niekoniecznie chcą. Każdy ma prawo narzekać i kształtować rzeczywistość pod swoje potrzeby, a ty wychodzisz troszkę na pępek
v.....x - @XsomX: wygląda na to, że masz luksus widzenia świata w czerni i bieli. Każ...

źródło: comment_XxJbcZBtCFnQXsW902wsqwfYcFSEtEj8.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@vervurax: To niech sobie pracują popołudniami, ja marzę o takim planie codziennie na 8, bo chciałabym właśnie pójść do pracy. A weź tutaj znajdź cokolwiek, kiedy masz zajęcia 11:30-18:15 i codziennie inaczej, ale tak samo beznadziejnie. A no i u mnie nie ma możliwości zmiany grupy na inną.
  • Odpowiedz
@XsomX: jeszcze sloiki ktore mówią że nie chcą zajęć w poniedziałek, a w piątek to najlepiej jak najkrócej, bo do domu jado. a potem we wtorek środę i czwartek siedzisz na tej uczelni od rana do wieczora.
  • Odpowiedz
@XsomX: wyobraź sobie, że jesteś zmuszony iść na studia, bo inaczej wstyd w rodzinie motzno, a potem rodzice mają cię w dupie i nie dają hajsu - wtedy idzie się do pracy i próbuje studiować dalej.
  • Odpowiedz
wygląda na to, że masz luksus widzenia świata w czerni i bieli. Każdy wie*, że dzienne studia są bardziej wartościowe, ze względu na większy zakres materiału i to, że pracodawcy bardziej je sobie cenią.


@vervurax: lol nie.
  • Odpowiedz
@XsomX: zastanawia mnie fakt, ze grammar nazi, ze ortografia i gramatyka, a sami po czesci przyczyniacie sie do powszechnego szkalowania jezyka polskiego. W moim odczuciu nie jest to zabawne
  • Odpowiedz