Wpis z mikrobloga

Prawo trywialności parkinsona. Najbanalniejsze tematy zyskują najwięcej uwagi ponieważ nawet największy głąb sądzi, że ma w nich coś do powiedzenia. Wreszcie nadszedł więc moment #patologia której pierze się mózgi od dziecka. Oto teraz mogą wypowiedzieć się jak to wielką obelgą jest zmoczenie swoją wydzieliną kawałka kamienia. Wreszcie mają ten jeden temat gdzie mogą wypluć jad, wyładować się, zrobić sobie polowanie na czarownice i zawracać dupę dziennikarzom twierdząc jak ważne jest to wydarzenie - o którym cały świat powinien wiedzieć. Prawo kultury strachu: Tak jak rodzice stosowali wobec nich przemoc fizyczną i psychiczną za ich zdaniem nieodpowiednie zachowanie: teraz małpy pragną zastosować przemoc wobec tych którzy zdaniem małp się nieodpowiednio zachowują. #shitwykopsays

A ja się pytam: Czyż osoba której symbol widnieje na wielu z tych grobów nie prosiła abyście przebaczali i nie szukali zemsty, tak jak on przebaczył i nie szukał zemsty na tych którzy go prześladowali? Wzywam was do żalu i pokuty, albowiem wśród naszego narodu są ci w których sercach jest tylko złość.
glowyzatoniedam - Prawo trywialności parkinsona. Najbanalniejsze tematy zyskują najwi...

źródło: comment_sQUFeZykUgD6I09qCoSQnila6YHbMwKA.jpg

Pobierz
  • 6
Najważniejsze, że znalazłeś sposób żeby poczuć się lepszym niż reszta komentujących.

@Niedowiarek: To całkowita racja. Jednocześnie jednak szczerze boję się o to w jaki sposób ta sprawa może się rozwinąć. Chcę stanąć między tłumem a jego ofiarą - jak jednak zrobić to aby i mnie nie rozszarpano? Musimy wspólnie wraz z drugą grupą wyruszyć naprzeciw linczowi. Stawić czoła tym, którzy nie rozumieją czym jest etyka: i obronić tego kto nikogo nie