Wpis z mikrobloga

Update dotyczący wyglądu HTC One M9 - http://www.phonearena.com/news/More-HTC-One-M9-photos-arrive-to-show-the-new-Dot-View-case_id65641

Na szczęście poprzedni leak okazał się modelem testowym. Teraz widać spore zmiany w designie, przede wszystkim zaokrąglone krawędzie ekranu, brak dolnej belki z logiem, cały panel przedni ze szkła i wycentrowana kamera przednia. Wiadomo również, że tylna kamera będzie dużo lepsza w stosunku do poprzednich modeli, co na pewno będzie przekonującym argumentem dla potencjalnych klientów.

Mimo wszystko muszę powiedzieć, że nie podobają mi się zmiany, jakie wprowadziło htc. IMO logo na dole nadaje całości dziwnie nieproporcjonalnego kształtu, górna kamera jest zbyt wyeksponowana a kwadratowa tylna kamera wygląda znacznie gorzej od okrągłej. Ponadto nie jestem fanem radykalnych zmian w wyglądzie corocznych flagship'ów. Jestem zwolennikiem strategii Apple, czyli wprowadzania większych zmian co dwa lata, przy zachowywaniu tradycyjnego języka designu (?).

Co sądzicie na ten temat?

tl;dr:


#technologia #android #htc #smartfon [ #mirkoleaks - eksperymentalny tag na tego typu rzeczy :D ]