Wpis z mikrobloga

Miej znajomą mitomankę. Według niej to: #podludzie #logikarozowychpaskow #rozowepaski
1. W wieku 17lat została zgwałcona na imprezie, na której z nią cały czas byłam, oprócz momentów gdy chodziła do kibla (WTF! Kiedy? Jak?)
2. Została dotkliwie pobita. Chodziła do #licbaza z pomalowanym cieniami do powiek mocno na fioletowo nosem. Czasem widać było,że kolor jej na rękach zostaje.
3. Wkręcała swojemu nadzianemu facetowi, że jest z nim w ciąży. Wydrukowała jakieś usg z neta a ten koleś jej w to uwierzył ( mieli po 16 lat).
4. W ogóle to ona spała z tyloma facetami, że nie bylibyście w stanie zliczyć. Jakąś pięknością nie była ale bajere miała. Mimo to od razu wiadomo było,że ściemnia opisując swoje bzykanko z kolesiami ("Wiesz, były płatki róz, wino" ,<- kutwa, i tak niby za każdym razem i z każdym facetem było)
4. Miała najbogatszych rodziców, na wakacje jeździła do Tajlandii , miała najlepsze rzeczy, tylko nikt nigdy ich nie widział.
Miala dużo więcej takich akcji większych i mniejszych. Potrafiła sciemniać nawet w bardzo błahych sprawach, tylko nie wiem po co! Dość szybko zaczęłam unikać z nią kontaktu bo to #patologia nie z tej ziemi. Co mnie najbardziej zadziwia, że wszyscy ( ja też) wiedzieli kiedy ściemnia, ale nikt jej nigdy tego nie powiedział tylko chichrał się w duchu i to zlewał. Na pierwszy rzut oka, fajna, normalna dziewucha, szybko nawiązuje kontakty ale przy bliższym poznaniu tak ściemnia, że bania mała. Macie/mieliście takich znajomych?
  • 7
@kamdi88: Mojej znajomej co jakiś czas umierała babcia. Naliczyłam się kilkunastu pogrzebów jednej staruszki ( ͡° ͜ʖ ͡°) O dziwo, na pierwszy rzut oka i w czasie normalnej rozmowy, koleżanka nie wykazywała się głupotą. Nie wiem dlaczego tak się zachowywała.
@kamdi88: są takie przypadki. Znajoma opowiadala ze jedzie do misji do libii. Opowiadala czla historię z tym jak to starszym o tym mowila i relacje live z pobytu tam.

Byla z rodzicami w zakopanym
@kamdi88: miałem takiego kolegę w gimnazjum co też lubił takie bajki opowiadać, jakich to on dziewczyn nie zaliczał, że jego wujek jest taki silny, że umie unieść tył ciągnika siodłowego XD i że jego drugi wujek jest taki bogaty, że kiedyś jak byli na mazurach na rybach to dla jaj sypał pieniądze do jeziora że niby ryby wabi XD

Ale i tak najbardziej podobała mi się jego opowieść jak był w
@kamdi88: Mialam taka kolezanke, ale szybko z nia zerwalam kontak i stwierdzam, ze ludzie Ci ktorzy byli kiedys w domu dziecka to patolka (bez nielicznych wyjatkow)... ( ͡° ʖ̯ ͡°) W tym przypadku to Ona sciemniala, ze byla zgwalcona oraz jakich to ona ubran firmowych nie ma (ubierala sie w szperaczku w ubrania dla starszych Pan) i ogolnie bajeczki nie z tej ziemi... ( ͡° ʖ