Wpis z mikrobloga

Trochę się #!$%@?łem, ale tylko trochę. Od początku turnieju śledzę tag i wyniki. Wczoraj zobaczyłem, że moim następnym przeciwnikiem ma być Rzet. Wysłałem mu zapa w grze i napisałem PW tutaj, na wypoku. Pół dnia, co godzinę sprawdzałem czy się odezwał - nic. Siedziałem przy kompie do dzisiaj do 3:00 w nocy. Zero odzewu. I co? Wchodzę przed chwilą na wypok i czytam, że przegrałem bo się nie stawiłem. Super.

#turniejdwochmany
  • 15
@Rga79: Ustaliłeś to że w brakecie dałeś rzet 2:0 i miał grać ze mną a teraz cofnąłeś.
Mogą sobie mówić co chcą i przekrzykiwać się kto na kogo czekał. Informacje jakie podają żeby wpłynąć pozytywnie na swój wynik, w tym wypadku cofnięcie bracketu są po prostu bez znaczenia. Ja tam nie mam problemu grać z osobą która przejdzie dalej. Takie przyznawanie punktów i cofanie jest dla mnie dziwne.
@SGa2: Jeden gracz mówi jedno drugi mówi drugie. Żaden z nich mnie o niczym wczoraj nie poinformował o 15 godzin temu minął termin gry tamtych rund.
Wzywam jeszcze raz @patrolss oraz @Biedrona_ jak się nie zgłoszą w najbliższym czasie to będzie walkower obu stron.
@Rga79: Mówię o tym że to się nie skończy. Niech sobie mówią co chcą nie powinno to zmieniać decyzji.

Jeżeli czas im minął to rozwiązać to według ustalonych zasad. Ja w poprzednim turnieju przepychałem alfabetycznie bądź jak ktoś screenami udowadniał co się stało(jeden przypadek) nie wiem jak ty sobie ustaliłeś. Jak nie było powiedziane to dyskwalifikacja obu i tyle.

Bo to byłby już 2 turniej z rzędu gdzie trwa 2 miesiące
@SGa2: Pierwszy turniej organizuje. Obiecuję, że w drugim nie będzie takich sytuacji. Napiszę regulamin na samym początku, bo też gracze mieli problem co jest legalne a co nie ( ͡° ʖ̯ ͡°). Czyli nie licząc teraz 23 minut słabości to jest tak jak ustaliłem wcześniej ( )