Wpis z mikrobloga

Kończę pracę w obecnej firmie z końcem lutego. W CV mam napisane okres pracy xx.20xx - 03-2015. Lepiej jest mieć wpisane w taki sposób, czy coś w tym stylu xx.20xx - obecnie?
@kirus1: Napisz lepiej, że w lutym kończysz. Chyba, że masz faktycznie bardzo słabą pozycję negocjacyjną i wolisz grać twardziela, który wcale nie będzie bezrobotny od przyszłego miesiąca. Ale przypuszczam, że to i tak wyjdzie na rozmowie kwalifikacyjnej.
@superbybak: Po pierwsze: rozmówca kirusa1 na rozmowie spyta o aktualny stosunek pracy, motywację do zmiany, okres wypowiedzenia i datę możliwego startu na nowym stanowisku. O ile @kirus1 nie jest pokerzystą i dobrym krętaczem to w rozmowie i tak wyjdzie, że mu się kończy zatrudnienie. A lepiej nie wyjść z rozmowy z łatką kombinatora i ścmiemniacza.

Po drugie: jestem zwolennikiem gry w otwarte karty. Podoba mi się anglosaski typ dżentelmeńskiej rozmowy i
Po drugie: jestem zwolennikiem gry w otwarte karty. Podoba mi się anglosaski typ dżentelmeńskiej rozmowy i uczciwie przedstawionych faktów, a nie kunktatorstwa, że zataję to i to, podkreślę to i tamo i może finalnie lepiej na tym wyjdę (dotyczy zarówno pracodawców i kandydatów).


@zongobongo: a ja jestem zwolennikiem negocjacji, które z założenia niestety są trochę nierówne. Odkrywanie wszystkich swoich kart uważam za nierozsądne, bo pracodawca nigdy tego nie zrobi - nie