Wpis z mikrobloga

Dzisiaj piękny strzał. Wino, które kiedyś kupowałam za ponad 20 złotych i byłam zadowolona - nowozelandzkie (nowozelandzkie wina są piękne) Fern Bay. Jest bardzo delikatne, owocowe (przede wszystkim czuć melona, to bardzo charakterystyczne dla NZ) i orzeźwiające w smaku, dzięki temu spodoba się nawet temu, kto do tej pory nie wychylał nosa spoza półki z napisem "wina słodkie". Po kwasowości europejskich sauvignonów nie ma śladu, co oczywiście dla niektórych będzie wadą, dla innych zaletą.

Tak czy inaczej - na co dzień lepszą butelkę za cenę dwadzieścia kilka złotych znaleźć ciężko. Ale, ale... Proszę Państwa, to wino jest teraz w Tesco na przecenie po 10 ZŁOTYCH.

Jutro jadę kupić skrzynkę.

#winotest #wino
  • 14
@moss4d: tzn? Właśnie je piję i jest tak samo dobre, jak to, które kupowałam kiedyś. Ta sama marka, ta sama winnica, kiedyś zresztą też kupione w Tesco, tyle że za 20 parę złotych :]
@moss4d: nie, trzeba korzystać. Tesco akurat co miesiąc zmienia inna wina na promocji, i faktycznie jest to promocja, a nie zbycie towaru. Kupuję już u nich dobre alkohole za grosze od jakiegoś czasu, jeszcze nie żałowałam :)
@gugas: Muszę odreagować , dziś miałem dwugodzinne spotkanie z trzema dziewczynami co budują hotel. Miałem pół godziny na spotkanie poświęcić a zasiedziały mnie przez prawie 2,5 :D
@gugas: Okaże się, mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie.

Rozmówię się z szefostwem w trakcie weekendu i zobaczę co zadecydują czy mam jechać czy dłubać coś w okolicy.

Dopiero teraz zobaczyłem, że party robicie w Krakowie ...
@gugas: Pogadam jutro z szefową jak to widzi, w domu też podpytam, bo to wyjazd w piątek a powrót przy dobrych wiatrach w niedziele nad ranem po party