Wpis z mikrobloga

Panowie i Panie

Ruszyłem kilka swoich kontaktów i udało mi się coś tam załatwić!

Przede wszystkim - udało mi się załatwić na naszą akcję od zaprzyjaźnionego właściciela agencji reklamowej bilbordy we Wrocławiu za symboliczny "zwrot kosztów".

Nie jest to autostrada, ale myślę że jest to pewien dobry start i jak z 2000 złotych zbierzemy to kilka bilbordów uda się nam postawić!

Załatwiłem też od zaprzyjaźnionego grafika coś co można wykorzystać (zachęcam do śledzenia Mąka z Lodem na facebooku) jako motyw przewodni kampanii (przy zachowaniu informacji kto jest autorem grafiki)

Jeżeli chodzi o zbiórkę pieniędzy myślę, że nie będzie problemu z użyczeniem konta przez Fundację Tradycji Miast i Wsi.

Co Wy na to?

Grafika może być po lewej, a z prawej strony możemy napisać "To Niemcy, a nie Polacy byli odpowiedzialni za holocaust! Kiedy ktoś się zapomina i mówi o "polskich obozach zagłady" należy mu o tym przypomnieć!". Na przykład. To jest tylko propozycja.

#zbieramynabillboard #polityka #korwin #patriotyzm #4konserwy #ruchnarodowy #neuropa #zydzi #niemcy #holocaust
MiszaW - Panowie i Panie

Ruszyłem kilka swoich kontaktów i udało mi się coś tam za...

źródło: comment_QpmpEcv6NFKm0y4zmDDGGEyYRcQHrKHp.jpg

Pobierz
  • 44
@Filipix: rysunek może być po lewej stronie, a po prawej napis "To Niemcy, a nie Polacy byli odpowiedzialni za holocaust! Kiedy ktoś się zapomina i mówi o "polskich obozach zagłady" należy mu o tym przypomnieć!"
@MiszaW: Ogólnie pomysł dobry i popieram, ale grafika strasznie "przegadana" . Proponuję czarne: gruby drut kolczasty, swastyka i prosty drukowany napis TO BYLI NIEMCY na popielato - białych pionowych pasach tła. Mogę wam to naszkicować na priva, to będzie mój wkład :)