Wpis z mikrobloga

@Kirkain: Nie odbierz tego jako atak, ale nie znasz się na polityce ( ͡° ͜ʖ ͡°). W KORWiN'ie szefami struktur pozostawali pierwsi lepsi ludzie z ulicy którzy w KNP byli 2 tygodnie i mieli jedynki-dwójki na listach, a do programów w wyborach do sejmiku próbowali wpisywać rzeczy typu "darmowa komunikacja miejska dla wszystkich". Gdyby zdecydowali się na "karierę" w PiS czy PO to najpierw przez 5 lat
@Korczi: spoko, rozumiem, chodzi mi tylko o to, że mimo wszystko są niepewni zrobienia tej "kariery", bo nie wiadomo czy wejdą do Sejmu. Zresztą przy nowo powstałej partii ktoś musi sprawować różne funkcje i dla mnie nie jest problemem że ktoś kto jest 2 tygodnie w partii zostaje szefem okręgu. Może się jakoś wyróżnia, wybija na tle innych, że to jego wybrano. Oczywiście jestem przeciwko obecności w partii ludzi, którzy są
@Kirkain: Niestety teraz prędzej trafisz na takich od darmowej komunikacji - póki co. KORWiN ewidentnie jest partią Wiplera, nie oszukujmy się - JKM ma już 70-kilka lat, także jeśli ta partia się utrzyma to Wipler będzie ustawiony.