Wpis z mikrobloga

Mysle nad kupnem nowego foniacza. Glownie biore pod uwage Meizu m1 note i meizu mx4.

Co chce:
-Aparat kozak tyl i przod.(wydaje mi sie ze jest tutaj podobnie)
-dobry wyswietlacz (IGZO technicznie mnie kusi, IPS mx4 bialy ma slaby)
-BATERIA zeby tyranie wyswietlacz 4h-5h wytrzymal caly dzien od 8-22.
-w gry nie gram, nie jest to wymagane zeby kozak wydajnosciowo byl, choc BIG LITTLE moze na bateria dobrze wplynac.

nad ofertami mx4 to takie znalzlem
MX4 352$ na ali
Ale nie wiem czy ufac.
m1 note to od zaufanego bym bral.

Prosze o opinie, Wasze spotrzezenia i pomoc w wyborze :)

#aliexpress #smartfon #telefony #android
  • 25
@sambarumba: Nie oplaca sie z redcoon, gwara dziala na tym samych warunkach, w goldwayu tez mam gware na miejscu. A 200zl doplaca sie nie oplaca bo sprzedalem za 1450 galaxy s5, kupilem moto g lte i chce wrocic do czegos wiekszego i lepszego.
@Pirzu: gwarancja może i tak, ale umowa działa na warunkach polskich bo kupujesz w Polsce. W stosunku do Goldwaya w zależności od wersji kolorystycznej dopłacasz od 50 do 150 zł plus oczekiwanie jakieś 2tygodnie.
Zrobisz jak chcesz, ja bym kupił w RedCoon (ja kupiłem już dość dawno i wyszło mnie to 1250 zł od Chińczyka, jednak jeślibym miał kupować teraz to kupiłbym w Polsce, mimo, że nic mi się jeszcze z
@artos: Po drugie jak widze oneplus nie ma sd card, a 64gb strasznei drogie, 32gb mi styknie.
@sambarumba: w jakim sklepie zamawiales? Szanuje kazda 1zł, i pomimo ze mam duzo kasy, bo i moglbym note 4 kupic, to dla mnie te 200zl to mega duzo :) Pokazesz jakies sample foto w nocy i normalne ? Ile Ci trzyma bateria przy ilu wlaczonym ekranie?
@Pirzu: tak jak piszą przedmówcy kupuj u Redcoon - cena jest rewelacyjna (na 100% dopłacają do każdej sprzedanej sztuki), do tego 2 lata gwarancji z tytułu niezgodności towaru z umową. Importując na własną rękę z Chin jak dowalą Tobie VAT to wyjdzie droższej + czekasz na telefon kilka/naście dni, problematyczna gwarancja.
@mcdogg: Tak, ale mowilem, ze to nie jest takie hop siup dla mnie 200zł :) i watpie zeby doplacali, jak biora to w hurcie to maja bardzo niskie ceny :)
@artos: Okej, a jak z wysylka, zamawiales stąd, jestes pewien etc? I OnePlus jest neistety brzydszy
@Pirzu: Zamawiałem stąd, bo to oficjalna strona. Wysyłkę bierzesz do pośrednika np. mailboxde.com (tutaj Zamawiałem) i zlecasz wysłanie do Polski. W Max 7 dni masz telefon u siebie. W moim przypadku trwało to 4 dni.

@Pirzu: Dopłacają na 100% ponieważ sam zajmuję się importem elektroniki z Chin i Meizu tak jak Xiaomi nie prowadzi hurtowej sprzedaży w pojęciu dystrybutor-hurtownia więc nie mają niższej ceny. W Chinach można kupić MX4 za 1799 CNY= 1050 pln + VAT 23% przy imporcie od kosztu towaru + przesyłki = więcej jak 1300 pln (a gdzie prowizja dla allegro, darmowa przesyłka itp) więc o dziwo dopłacają do tego interesu.
@Pirzu: Doczytałeś co napisałem, że Meizu nie obniża ceny? Nie ma znaczenia czy zamawiasz 10000 sztuk czy 1 cena zawsze= 1799cny :) Moim zdaniem Redcoon szuka nowych towarów i patrzy jakie będzie zainteresowanie i póki co sprzedaje po kosztach importu. Chociaż wiadomo nie zamierzam nikogo namawiać - tak tylko pisze, że cena jest mega okazyjna :) Jestem tylko bardzo ciekaw czy sprzedają wersję międzynarodową czy wersję przeznaczoną na rynek chiński.