Wpis z mikrobloga

powiedzcie mi mirki co można #!$%@?ć żeby mieć ponad 1k pingu (,) ? Mam współlokatora, który cały czas tak #!$%@? neta obciąża ;d ogarnąłem, że jak mam aktualizacje jakąś na steam to wtedy ping insta do 1k skacze. No ale #!$%@? przecież nie może ściągać czegoś cały czas ze steam ( ͡° ʖ̯ ͡°) Help :<

#gorzkiezale #internet
  • 10
torrenty też sprawdzałem ;d ping się utrzymuje tak na poziomie 300 czasem zgubi pakiet ;d. A jak ten ziomek coś odpala to dosłownie pingi w okolicach tysiąca i konsola wygląda jak ser szwajcarski ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@brrrum: ale to też nie jest tak, że wiesz otworzy laptopa i elo ;d zastanawia mnie czy np on jakiś gówien przez jakieś zalukaj czy inne nie ogląda i czy może to nie od tego
@vault1337: to na 100 proc nie od torentów ;d ja ogólnie mam słabego neta ;d jak puszczę sam coś przez torrent i ściąga z max prędkością to net jest obciążony tak ze na konsoli do onetu mam w okolicach 300 pingu :P ale jak odpale steam, prędkość ta sama a ping 1000 ;d nie wiem jak to działa
@vault1337: słowo klucz, mieszkam na stancji ;d Wiem, że nie bardzo mam co z tym zrobić. Bardziej się tak z ciekawości chciałem dowiedzieć co on tam #!$%@?, że tak tego neta zżera