Wpis z mikrobloga

@TitanChestOfTheDrawers: nie schlebiam - mówię jak jest.

Sorka, ale jeśli gra się z randomami trafiając non stop na idiotów (patrz na mój wpis tutaj i nawet gość z rangą supreme nie jest w stanie ci na mg2 ugrać 2 meczy (otwierając ostro ofc.) to jest to dla mnie niemożliwe że samemu się dojdzie do LEMa.

Chyba, że masz farta do teammate'ów albo mieszkasz gdzieś USA czy Singapurze gdzie Rumunów, Ruskich ani
@TitanChestOfTheDrawers: ja głównie na dd2 czasem mirage i cache. Nuke rzadko jeśli zaryzykuję że trafię do ct bo w tt to pewna przegrana z randomami.

Dust 2 jest najbardziej fair mapą dla gry samemu. Na takim mirage czy inferno bez teamu i smoke taktycznych (które zazwyczaj chyba jako jedyny znam w teamie) nie ma większych szans na ugranie w tt.

A overpassa nie lubię. Overwatchowałem i grałem może 4 razy.
@TitanChestOfTheDrawers: ciężko wyczyścić A. Zwlaszcza jak się górze ustawią. Oni od razu mają celownik w twoją głowę a ty w ich nogi. Nauczyłem się smoke z ciężarówki obok respa tt na gniazdo ale to tylko 1 slot do odymienia. Przydałoby się jeszcze maina (przybudówkę), flasha na górę z drzwi i miejsce na planta. A sam tego nie zrobię.

Dworem z awp też lubię - to najbardziej sensowne. Ewentualnie rampą jak rzucę
@TitanChestOfTheDrawers: Problem w tym, że CT lubi zazwyczaj siedzieć w kącie TT (nad drzwiami) lub na blue i nie zawsze taki flash pomaga. Ba, ostatnio przy podobnych akcjach tym dostałem od swoich 2x pod nogi flasha.

Trzeba będzie chyba pół internetu znaleźć aby jakichś ludzi znaleźć do gry z podobną mi rangą. Może potem będzie normalna gra na randomach, na razie co to to nie :P