Wpis z mikrobloga

Jakos od 30 lat nie bylo samochodu, w ktorym to bylby problem. Taki Golf 4 tez ma ksztalt drzwi ktory nie sprzyja opuszczaniu szyb a jednak sie dalo
ak się przejrzy historie Citroena to jednak można uznać, że kontrowersyjne rozwiązania to ich znak rozpoznawczy.


@Kejran: I to jest fajne we francuzach, cos co wyroznia je z tlumu VAGów, indywidualizm, szaleństwo, bezsens. Można miec auto najszybsze, najekonomiczniejsze :P najładniejsze, najwygodniejsze lub najgłupsze. Nigdy nie miałem francuza, ale podejrzewam że można sie w nim zakochac, bo ma cos NAJ!

Bardzo chciałbym spróbowac C6, może następne auto???
Pobierz wezsepigulke - > ak się przejrzy historie Citroena to jednak można uznać, że kontrowe...
źródło: comment_PWKI5etyn6DqWriO2qNKCwy8DACEVnSU.jpg
@wezsepigulke: Byle Laguna 2 jest komfortowa, dobrze wyposażona i świetnie się prowadzi, a to wszystko w cenie Golfa czy Astry. Już nie wspominam tych rewolucji jak karty, key less, hands free, czy inne ciekawe rzeczy.
@GodSafeTheQueen: @Kejran: @wezsepigulke: najciekawsze w kaktusie, co poniekąd ma związek z Teslą, jest to, że występować będzie w wersji z silnikiem na powietrze XD sprężone rzecz jasna, na pokładzie będzie też silnik spalinowy do sprężania powietrza i ma to palić 2l/100 km benzyny XD Mam jednak nadzieję, że będzie można sobie jeździć w trybie sprężaj w garażu z użyciem tańszej sprężarki elektrycznej. http://info-car.pl/infocar/artykuly/Samochod-na-powietrze.html
Bardzo chciałbym spróbowac C6, może następne auto???


@wezsepigulke: też bym chciał, ale się trochę cykam ( ͡° ͜ʖ ͡°) siedziałem w tym i jest to #!$%@? statek kosmiczny na kołach, boję się, że jakby coś się popsuło, to całą pensję bym na naprawę wydał, albo nawet dwie XD Najlepsze jest jednak to, że znajomy mechanik, który jest fanem włoskiej i francuskiej motoryzacji powiedział, że jak kupie, to