Wpis z mikrobloga

Witamy gorąco wszystkie #rozowepaski !
Tak się złożyło, że nowa płyta Solgaz ma za dużo ciepła i musi się nim podzielić. Na szczęście zbliżają się Walentynki, więc będzie dobra okazja ʕʔ

O co chodzi? Już tłumaczymy:
1. Jeśli jesteś kobietą, to czytasz kolejne punkty. Jeśli jednak nie to scrolluj dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2. W komentarzu odpowiadasz na pytanie: Co chciałabyś zjeść lub ugotować w Walentynki?
3. Spośród komentujących wybierzemy 7 osób, którym wyślemy tajemniczy upominek tuż przed 14.02


_
#rozowypasek #kobiety #walentynki2015 #solgaz #bezplomienia #zadarmo #rozdajo #tylkodlakobiet
SOLGAZ - Witamy gorąco wszystkie #rozowepaski !
Tak się złożyło, że nowa płyta Solga...

źródło: comment_w1GVFXOTF29PGCNzTiZQ5R5pT9hw2ESE.jpg

Pobierz
  • 249
@SOLGAZ: Zawsze chciałam spróbować, może nie ugotować, ale upiec całego indora w warzywach, podanego z puree i z jakąś smaczną surówką. A na deser lody z bitą śmietaną!
A co chciałabym zjeść? Chciałabym zjeść coś zajebistego, coś co zostało zrobione rękami swojego męża. Zazwyczaj nie siedzi w kuchni, ale jak już coś zrobi, to samo znika. Być może będzie taka niespodzianka! ;-)

O.
Co chciałabyś zjeść lub ugotować w Walentynki?


@SOLGAZ: prawilną odpowiedzią godną mirko byłoby, że chciałabym zjeść czipsy i batony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale w związku z tym, że czipsów się nie gotuje to myślę, że przygotowałabym to, co mój #niebieskipasek uwielbia - barszcz czerwony.
Niezaprawiany, lekko ostry z dużą ilością majeranku i szczyptą chilli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wiem, że to żaden