Wpis z mikrobloga

Marudziliscie na moj ostatni wpis kilka razy, ze nie tego sie spodziewaliscie. Chcecie czegos ostrzejszego prosze Was bardzo Mircy:

Wiecie co to jest SnowBalling? No wlasnie, ja tez nie wiedzialem, az do pewnego dnia.

Pojechalismy z Chloe na booking, norma w sumie - telefon od klienta, adres smsem, wbite w GePeeSa, jedziem. Chloe w srodku zostaje na godzine, mija 55 minut wychodzi ale jakby taka inna, cicha. Po 2 minutach milczenia pytam co sie stalo?
Ona: musialam zrobic SnowBalling, dlaczego ja tego nie zdjelam z ogloszenia!? Dodalam tam to tylko po to, aby wzbogacic oferte, nie myslalam, ze ktos sie na to skusi!
Ja: emmmmm SnowBalling? (widzialem to na kilku ogloszeniach Pan i zawsze wyobrazalem sobie, ze to chodzi o jakies ostre pieszczenie kul armatnich u dzentelmana, wiec jak mi o tym powiedziala to w sumie sie nie przejalem)
Ona: tak SnowBalling, chyba najobrzydliwsza z mozliwych uslug na calej mojej liscie
Ja: Nie bardzo wiem o co chodzi z tym SnowBallingiem, mozesz mi wyjasnic (a w myslach: Jestes prostytutka, masz problem z polizaniem jajek?)
Ona: Jestes pewien, ze chcesz to uslyszec? Jak Ci powiem to nie bedzie odwrotu.
Ja: Wal smialo
Ona:


Ja: O #!$%@?! (a w myslach: #!$%@?.jpg [cool] [wysiadam]).
Ona: No wlasnie, a on koniecznie chcial ten serwis, powiedzial, ze tylko dlatego po mnie zadzwonil.
Ja: Nie wiem co powiedziec...
Ona: W sumie to wolalabym pomilczec do samego domu, masz moze jakas wode, ktora moglabym sie napic?
Ja: Jasne trzymaj

I tak milczelismy sobie w drodze do domu, a w mojej glowie burza. Na szczescie byl to nasz ostatni booking na ta noc i nie musialem wchodzic do niej do domu, bo podejrzewam, ze wtedy mogloby na mnie spasc wiecej szczegolow po tym jak Chloe wypila kilka drinkow.



#bylemkierowcaprostytutki #praca
  • 64
  • Odpowiedz
@KubaJam: albo ja jestem jakis #!$%@? albo za duzo syfu juz widzialem. To ma byc takie ostre? Najobrzydliwsza z mozliwych uslug na liscie prostytutki? Ona jakas poczatkujaca byla? To juz ATM jest bardziej obrzydliwe (przynajmniej powinno byc z jej punktu widzenia) IMHO
  • Odpowiedz
@dob3k:

albo ja jestem jakis #!$%@? albo za duzo syfu juz widzialem. To ma byc takie ostre? Najobrzydliwsza z mozliwych uslug na liscie prostytutki? Ona jakas poczatkujaca byla? To juz ATM jest bardziej obrzydliwe (przynajmniej powinno byc z jej punktu widzenia) IMHO


Na JEJ liscie uslug. Nie oferowala ATM
  • Odpowiedz