Wpis z mikrobloga

Cześć drodzy cumple proszę o pomoc chciałbym zakupić jakiś dobry zestawik głośników do komputera chciałbym aby był jebutny więc i jestem w stanie zapłacić za niego jakieś 700 pln? starczy? Proszę podrzućcie jakieś linki pozdrawiam

#muzyka #sprzetaudio #audiofile #audioboners
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NaxZST: od 300pln, wolałbym coś lepszego aczkolwiek dziękuje za propozycje ,a i najlepiej 2.1 nie mam za dużo miejsca w pokoju
  • Odpowiedz
@yneb: To nie reguluj ,bo po co. Moim zdaniem najlepszy efekt będzie i najlepszy wybór + dobra amortyzacja przy odsprzedaży. W 700 zł można już coś całkiem nie złego znaleźć.
  • Odpowiedz
@Ojezu: koleżka ma unitre wzmaka na sprzedaż segmentówke i kaseciak kilka segmentów kolumny można dokupić dobry pomysł?
  • Odpowiedz
@yneb: Hmm nie. Chyba że za grosze to można na handel. Ostatnio unitra cała w cenie bo ludzie mają sentyment, kojarzą ten sprzęt z dzieciństwem czy za komuny żyli i nie mogli sobie na to pozwolić. Niestety przy japończykach w tych samych cenach zazwyczaj to 4 za drogie g---o.
  • Odpowiedz
@Ojezu: jeżeli masz chęci i czas to chętnie skorzystam, aczkolwiek na poważnie zacząłem rozważać zakup tych Microlabów podjadę jeszcze u siebie w mieście do sklepu audio z kolumnami ciekawe co mi zaproponują
  • Odpowiedz