Wpis z mikrobloga

Co sądzicie o xperii m2?
nie kosztuje dużo a prezentuje się całkiem nieźle. Jak z przycięciami?
Trzeba rootować czy można spokojnie używać?

Nie znam się bo bojowkawindowsphone here.

#android
  • 20
  • Odpowiedz
@magik111: Telefonik całkiem całkiem. Mam go od pewnego czasu i sprawuje się bardzo dobrze, minusem jest słaby aparat ale zainstalowanie innej apki do aparatu polepsza jakoś. Znajomi ciągle mi mówią o Z1 sobie kupiłeś ^^
  • Odpowiedz
@magik111: Lecę na oryginalnym , jeszcze nie planowałem zmieniać.
Wyświetlacz ok, ja nie narzekam. Zależy jakie kto ma wymagania. Wiadomo przy takich rozmiarach rozdzielczość mogła by być większa no ale cóż. ..
Kolory i czytelność spoko, nie męczy mocnymi kolorami. W słoneczne dni coś zobaczyć graniczy z cudem ^^
  • Odpowiedz
@magik111: polecam ze swojej strony myPhone Cube jeżeli szukasz taniego i dobrego telefonu. Zero zacięć od zakupu czyli od początku czerwca, room fabryczny z pleja, rootowałem aby usunąc te programy fabryczne. Telefon działa jak należy
  • Odpowiedz
@magik111: Dwóch cumpli ma ten model i co mnie zaskakuje, to czas działania na baterii, tym bardziej na włączonym ekranie - M2 mocno przebija LG G2 pod tym względem. W codziennym użytkowaniu nie potrzeba raczej więcej mocy, no i zasięg sieci komórkowej dobrze łapie.
  • Odpowiedz
@Tojtek: Jeśli zależy ci na aparacie to za troszkę wiecej (no dobra... Jeszcze raz tyle co M2 i o połowę więcej niż G2 xD) masz z3 compact z świetnym aparatem, genialną baterią, dobrym wyświetlaczem (to mocno subiektywna ocena)
  • Odpowiedz
@Tojtek: Ja osobiście jak będę zmieniał to wezmę HTC One koniecznie m7. Może przeboleję wolniejszy system od iOS ale za to wyglądem nadal będzie mnie cieszył. A i cena nie jest zbyt wygórowana (już) :)
  • Odpowiedz