Wpis z mikrobloga

Obejrzałem nowy odcinek supernatural i według mnie jest słaby tak jak cały sezon, może nawet kilka ostatnich. Robi się emocjonalne gówno dla nastolatek, mało z horroru, "dobrych" w sensie złych potworów prawie nie ma, piekło wygląda jak stara rudera, jeszcze matka Crowleya mnie całkiem rozśmiesza. Wielki król demonów, w przeszłości bardzo inteligentny, zabija podwładnych bez powodu a jak zobaczył matkę to zrobił się jak nastolatek. Anioły takie słabe giną od byle czego, na początku wydawały się, że mają jakąś moc. Jedynie podoba mi się teraz postać Boskiego skryby. Kraina Oz i czanoksiężnik porażka, był silny mógł coś pokazać ciekawego. Największą porażką były i tak lewiatany.
#seriale #supernatural
  • 6
  • Odpowiedz
@Jackkin: Ja już odpuściłem z supranatural i po twoim wpisie widzę, że dobrze zrobiłem. Jak dla mnie serial powinien się skończyć jak Sam trafił do piekła.
  • Odpowiedz
@Jackkin: A pomyśl, że będzie jeszcze następny sezon. Nie od dziś wiadomo, że im dłuższy serial, tym gorszy. Lubię bardzo #supernatural i dlatego chciałabym, aby na 10 sezonie zakończyli. Albo niech dają więcej prawilnych polowań! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz