Wpis z mikrobloga

@funabashi: @Cieplozimno:

"Gdy ja - jako kierowca - pozwalam sobie na przekraczanie granic prawa, a zwłaszcza zdrowego rozsądku, jestem okrutnie karana przez drogówkę mandatem, utratą punktów i ogólnym pohańbieniem. Gdy to robi Kubica, mówi się mi w TVN 24, że ma taką pasję, a pasja to wszak piękna rzecz (Kubica walnął w barierkę nie w ramach przewidzianych kontraktem czynności zawodowych, ale jako pasjonat szybkiej jazdy, w czasie wolnym)"
@Cieplozimno: Mimo, że sam udzielam się w nieistniejącej grupie na "n", to tej pani zdzierżyć nie mogę. Zdarzyło mi się czytać jakieś jej felietony, PROFESOR, a popełnia tak podstawowe błędy w logice i rozumowaniu. Już pomijam te dane z dupy o 5% homoseksualistów, skąd ona to wzięła?
@Cieplozimno: Ale po cholerę to tutaj? O to przecież chodzi - #!$%@?ć farmazony, oburzać wszystkich dookoła, a potem zbijać na tym fejm i pieniądze za wykłady/książki/wywiady, etc. My się pośmiejemy, powkurzamy, a babeczka się cieszy bo nadal o niej głośno we wszystkich zakątkach sieci. Po prostu jak to mówią anglosasi: "stop making stupid people famous".