Wpis z mikrobloga

@Cieplozimno: Powiedzcie, że to jest ironia... przecież to musi być ironia. nawet się zaśmiałem że dobry pojazd na lewaków taki śmieszek z tej Środy... a potem przeczytałem komentarze :(
  • Odpowiedz
Ja myślę, że ona jest na tyle głupia, że sama siebie pojechała, tylko jeszcze o tym nie wie. No bo jak inaczej to interpretować ?
  • Odpowiedz
@Cieplozimno: Obezwładniajaca głupota :) Pomyśl, że podobnie się czuję codziennie czytając wynurzenia prawaków na wykopie. Może do prawaków jestem tylko bardziej przyzwyczajony.
  • Odpowiedz
@maciejkack: Nie zapomnij spytać 61 (na chwilę obecną) osób, które zgadzają się ze mną o to samo. Bo oczywiście nasze skojarzenie, do której grupy byłoby M.Środzie najbliżej na wykopie nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.
  • Odpowiedz
@Cieplozimno: najlepsze jest to ze wogole jakie kolwiek parytety to głupota przykazanie ze gdzie kolwiek musi być tyle a tyle osób z takiej a takiej grupy to czysty idiotyzm xD
  • Odpowiedz
@Aleksander_Newski: To jak zasugeruję, że Breivikovi bliżej do #4konserwy niż do jakiejkolwiek innej grupy na wykopie i dostanę 70 plusów to będzie znaczyło, że to prawda, a nie dziadowska manipulacja? Czy jak Kali ukraść to dobrze, ale jak Kalemu to źle?
I Ty naprawdę masz manię. Nie oszukujmy się. Zafiksowałeś się na neuropie.
  • Odpowiedz
Breivikovi


@neib1: Znając część jego poglądów nie mam raczej wątpliwości gdzie by wolałby się znaleźć. Ale czy to, że preferowałby jeden internetowy spęd od drugiego obraża mnie w jakiś sposób? Zauważ ile osób oburzyło się kiedy napisałem coś niepochlebnego o jakiejś bzdurnej internetowej grupie. Na ogół te same osoby plusują i podpisują się pod narcystycznymi wpisami wychwalającymi nawzajem swoją rzekomą inteligencję i wyzywającymi przeciwników od idiotów. Np tutaj. Jakby
  • Odpowiedz
@Aleksander_Newski:
­>jakiś pszemek
­>tak bardzo nełropa
Pierwszy raz go widzę, a plusy po złości akurat mało znaczą, bo to prawie żadna aktywność w porównaniu do pisania wszędzie wpisów, komentarzy i porównań. A myślę, że poniekąd sam wiesz, że Twoja mania jest widoczna i trochę śmieszna. Dlatego mnie to dziwi, bo akurat Ty (dodałbym jeszcze Jarosława i Velatiego odkąd przestał być gavem) jesteś kumatym typem, ale właśnie lekko zafiksowanym, bez możliwości
  • Odpowiedz