Wpis z mikrobloga

Artur Dziambor z Kongresu Nowej Prawicy był w PO, PiS-ie (aż 2 lata!) i podobno też w SLD (są osoby, które mają na to dowody). Do swojej przynależności w PO i PiS-ie sam mi się przyznał. Dla mnie jest to zdrajca ideałów. Ludzie, którzy zapisują się do PO, PiS, SLD to tylko i wyłącznie sprzedawczyki i karierowicze.
Mam nadzieję, że tacy karierowicze jak on (czy też niektóre osoby w KNP Białystok) nigdy nie wygrają wyborów, nie wypromują się na Korwinie i nie będą zasiadali w rządzie/parlamencie, gdyż tylko zależy im na pieniądzach, a nie na realnych zmianach. W sejmie siedzieliby, pierdzieli w fotel i nie czynili nic więcej dla usprawnienia tego kraju.
Zresztą, ten pan już pokazał, że ma elementarne braki w wiedzy swoim występem w "Tak czy Nie" u Gozdyry: https://www.youtube.com/watch?v=9TZBtQoZqjg
#korwin #knp #nowaprawica #kongresnowejprawicy #dziambor #arturdziambor #4konserwy #antyneuropa #krul #polityka
A.....o - Artur Dziambor z Kongresu Nowej Prawicy był w PO, PiS-ie (aż 2 lata!) i pod...

źródło: comment_6Dubqmdk1XrLVi2tGzbxRRLDvsKooWWS.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Axelio: Nie żebym bronił Dziambora, bo nie podoba mi się jego postawa i strona którą obrał w konflikcie, ale przynależność partyjna wcale nie znaczy nic o poglądach, choćby casus Wiplera, który będąc w pisie głosował zgodnie ze swoimi przekonaniami łamiąc dyscyplinę partyjną.
Ja sam byłem/jestem (sam nie wiem) członkiem PO, mimo, nie głosowałem na PO nigdy. Do PE i na prezydenta Krakowa głosowałem na Berkowicza, wcześniej w parlamentarnych na Żółtka.
  • Odpowiedz