Wpis z mikrobloga

6 lat udzielałem się na tibia.org.pl, co pewnie wie każdy stalker, teraz mija siódmy rok, jak tam mam konto, ponad 4000 postów, ogólnie konto z historią. I teraz jak tak patrzę jak bardzo mam w dupie tamto forum i ile czasu tam przesiedziałem, to myślę sobie, czy tak samo będzie z Wykopem, że np. za 5 lat uznam, że już tu nie pasuję, nie będę miał z kim pogadać albo rozpęta się jakaś gównoburza, po której pół forum będzie chciało, żebym #!$%@?ł (tak jak tam :D). W sumie smutno, lubię Wypok :3

#smutnyluxik #przemyslenia
  • 19
@Luxik: z dupy takie przemyślenia - człowiek zmienia zainteresowania, a patrzenie wstecz i beczenie z tego powodu mija się z celem. Miałeś wtedy radość z siedzenia na forum? Miałeś, więc w czym problem?
@lejzyhy: tam ranking jest trochę, hmm, inny.

@miazga01: realista*

@sklaffe: ja tam o Tibii może z rok gadałem, potem 4-5 lat przegadane z ludźmi o życiu etc d:

@rss: bardziej smutno mi z tego powodu, że kiedyś pewnie pożegnam się z Wykopem ;-)

@sklaffe: XD setny lvl RP na Neranie wybocony i 50 ED na Ruberze własnoręczny, do dziś w najmocniejszej gildii na serwerze :>