Wpis z mikrobloga

Właśnie wpadła platynka z the Wolf Among Us, muszę przyznać, że to moja pierwsza gra od Telltale Games i jestem pozytywnie zaskoczony. Fabuła, klimat, voice acting mistrzostwo. Choć wybory w dialogach są w sumie pozorne to czuć, że mamy władzę w grze. Można być nieco brutalnym i to mi się podobało.
W zasadzie bardziej przypomina to interaktywny serial animowany niż grę. W zasadzie poza wyborami dialogów nie robimy kompletnie nic, zero zagadek, zero swobody, zero czegokolwiek. Osobiście mi to nie przeszkadzało, fabuła i klimat porwały mnie na dobre. Miła odskocznia od normalnych gier. W sumie ciekawi mnie Gra o Tron, lubię ten serial więc gra też powinna być niezła, pewnie kiedyś zakupię.
Notabene sam Wolf niezły, ktoś czyta komiksy? Warto? A może ktoś poleci jakiś fajny serial animowany w takich klimatach? Są w ogóle takie? #gry #ps4 #wolfamongus
Vegan - Właśnie wpadła platynka z the Wolf Among Us, muszę przyznać, że to moja pierw...

źródło: comment_D3N4HMvBieuTwTZJYPCw0L3k3EfVXnOI.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zioman: Stary nawet mi nie mów. Mnóstwo gier (Zauważyłem, że im więcej mam gier tym mniej chętnie je odpalam), seriali, filmów, komiksów, muzyki. Ech....
  • Odpowiedz
@Vegan: U mnie Wilk leży na kupce wstydu kupiony na promocji. GOT 1 epizod przeszedłem, trochę kalka Starków z serialu. Borderlandsy za to bardzo dobre. Obydwa epizody tych nowych produkcji pochłoneły 5h.
Jeszcze 5 min temu ten Life is Strange kupiłen - kiedy ja to ogram ;(
  • Odpowiedz